ibis Styles

Ωραίο

Κριτική για: Ibis Styles Athens Routes
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Μαρ 2023μέσω κινητής συσκευής
Πολύ καλή εξυπηρέτηση.
Άνετο δωμάτιο , αρκετά μοντέρνο με όλες τις παροχές, μεγάλο κρεβάτι .
Βρίσκεται στη λ.βουλιαγμένης πολύ κοντά στο κέντρο .
Οικονομικό για όσα προσφέρει.
Έχει κάποιες θέσεις πάρκινγκ ακριβώς μπροστά απλά είναι περιορισμένες
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
362 €
    360 €
3.4 χλμ. από Ibis Styles Athens Routes
Αθήνα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2022

Καινούριο ξενοδοχείο με ευγενικό και πολυ εξυπηρετικο προσωπικο. Το δωμάτιό μας ήταν πεντακαθαρο και αρκετά άνετο (premium δωμάτιο). Το πρωινο εξαιρετικό, με ποικιλια και φρεσκάδα. Η τοποθεσία πολύ βολική. Πρόσβαση στο κέντρο με μέτρο και με τα ποδια (20-25' κανονικό περπατημα). Κοντά στο ξενοδοχείο είχε σουπερ μαρκετ, αρτοποιείο και ένα εξαιρετικό ιταλικό εστιατόριο, το canarino. Περάσαμε υπέροχα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, VanGoal8
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Value for money

Ένα καινούριο ξενοδοχείο με ευγενικό και φιλόξενο προσωπικό . Τα δωμάτια ήταν ευρύχωρα και καθαρά . Το πρωινό επίσης ηταν πολύ καλό . Δυστυχώς δεν υπήρχε εστιατόριο στο ξενοδοχείο και στην συγκεκριμένη περιοχή δεν υπήρχαν μαγαζιά εστίασης.
Παρόλα αυτά το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, KostasGeo
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Dear Mr. Doydos,

Warm greetings from Ibis Styles Athens Routes and thank you for choosing our property for your upcoming stay!

We are contacting you in order to inform you that we tried to preauthorize with the amount equal to 1 night fee the credit card provided in order to check the validity of the credit card, however, the transaction was declined.

You are kindly requested within the next 24 hours to update your reservation with new credit card details in order your reservation to be valid in our records.
We would like to note that after this timeline the hotel reserves the right to cancel your reservation as it will not be guaranteed.

We look forward to your actions and we remain at your disposal for any further information or assistance you may need.

Kind regards,

Kostas Sideris
Front Office Agent

Front Office Agent
IBIS STYLES ATHENS ROUTES

Ας απαντήσω Ελληνικά

Αξιότιμε Κύριε Σιδερη

Έχω γυρίσει και διαμείνει σε όλα τα Ibis σχεδόν της Ευρώπης όντας κάτοχος κάρτας Accor ποτέ δεν μου έχει συμβεί αυτό που μου περιγράφετε
Είχα τη εντύπωση ότι η κράτηση μου είναι cancellation free up 20 ή 19 Ιουνίου
Αν ισχύει αυτο και δεν κάνω λάθος τότε δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε προσπάθεια χρέωσης της κάρτας μου
Αν ομωσ αυτή είναι πολιτική του συγκεκριμένου Ibis σε αντίθεση με τα υπόλοιπα Ibis όπου η ακύρωση ήταν έως λίγο πριν την ώρα check in (και αυτός είναι ο λόγος κράτησης μου σε εσασ αφού αναμένω επιβεβαίωση επαγγελματικής συνάντησης η οποία ακόμα δεν έχει φιξαριστεί) και φυσικά ποτέ δεν μου έκαναν προ χρέωση διαμονής τότε αγαπητέ Κύριε θα ήθελα να σας απαλλάξω από αυτήν την εκκρεμότητα .
Αν και θα ακυρώσω και μέσω της εφαρμογής την κράτηση μου αλλά μια που με ενημερώσατε για την πολιτική του συγκεκριμένου Ibis τότε μπορείτε να απαλλαγείτε από τη κράτηση μου άμεσα

Ευχαριστώ πολύ
Δουδος Δημήτριος

ΤΟ ΟΤΙ Η ΚΡΑΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ cancellation free up my arrival ΤΟ ΑΝΤΙΠΑΡΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΓΕΝΕΣ
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΟΜΙΛΟΣ ACCOR ΝΑ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, dimitriosd216
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2022

Η διαμονή μας ήταν τέλεια! Οι κοπέλες στην υποδοχή χαμογελαστες,ευγενικές και εξυπηρετικότατες! Το δωμάτιο πεντακάθαρο, ήσυχο και σύγχρονο! Η τοποθεσία επίσης βολική! Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, maria l
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2021

Ένας υπέροχος χώρος στο κέντρο κοντά σε στάση μετρό, με υπόγειο γκαράζ δύο επιπέδων που μεταφέρει το αυτοκίνητο ασανσέρ. Ανετο τρίκλινο δωμάτιο σε σπέσιαλ τιμή εκείνη την ημέρα. Καθαρό, ευγενική υποδοχή. Γρήγορο Internet. Ανετο μπάνιο-σπάνιο-με προϊόντα περιποίησης σε μορφή αντλίας - επίσης σπάνιο. Θέρμανση όλη μέρα. Ησυχία γιατί τα δωμάτια δεν ήταν στο δρόμο, στη Βουλιαγμένης. Δυστυχώς, λόγω πίεσης χρόνου μείναμε μόνο μια βραδιά αν και θα θέλαμε να δούμε το χώρο του εστιατορίου και πρωινού που ήταν διακοσμημένο με υπέροχα χρώματα. Στην τιμή δεν περιλαμβάνοταν πρωινό αλλά υπήρχαν στο δωμάτιο βραστήρας και sticks καφέ ζάχαρης τσαγιού. Το μόνο φάουλ θα έλεγα ήταν η χρέωση του νερού στο mini bar αν και δε μάθαμε πόση ήταν. Μια μικρή δυσκολία υπάρχει λόγω κίνησης καθώς πρέπει να πάτε πρώτα στη reception, πρέπει να ανεβείτε στο πεζοδρόμιο προσωρινά στη Βουλιαγμένης και πάλι πίσω για το parking.
Κάναμε πολύ πρωινό check out και ηταν Το προσωπικό στην υποδοχή ιδιαίτερα ευγενικό
Υπέροχο, μπράβο στην εταιρεία για τις παροχές και τις τιμές που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, eleni-claire