Tripadvisor
Ανοικτά σήμερα: 12:00 μ.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
The best spa in Athens

nicole_kots
μέσω κινητής συσκευής
Μασάζ για ζευγάρι

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019
MarilenaG119

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα σπα που βρίσκεται στην τέλεια γειτονιά της Αθήνας και την πιο High class το Κολωνάκι. Η εμπειρία ήταν πολύ ωραία,ζεστός ωραίος χώρος, πολύ ενδιαφέρον και όμορφο ντεκόρ,φιλόξενο προσωπικό και άψογο service. Ανεπιφύλακτα το προτείνω... Try it μια εμπειρία στο queen Mary spa!!! ‍♀️‍♀️

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, nicole_kots
Ο/η Maria T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Queen Mary Spa & Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για την ωραία σας κριτική ! Ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε στο χώρο μας και ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε σύντομα!
Φιλικά , QueenMary Hamam&Spa

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Εξαιρετικός χώρος χαλάρωσης! Έμπειρο προσωπικό. Επιλέξαμε μασαζ για ζευγάρι που περιελάμβανε και χαμάμ! Ιδανική επιλογή για χαλάρωση μέσα στην εβδομάδα! Το προτείνω ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, MarilenaG119
Ο/η Maria T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Queen Mary Spa & Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για την ωραία κριτική. Ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε στο χώρο μας και ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε σύντομα!
Φιλικά , QueenMary Hamam&Spa

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Ο χώρος είναι πανέμορφος και ρομαντικός. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Η μασέρ μου η Έλενα εκπληκτική και πολύ καλή στο μασάζ.
Συστήνω το Queen Mary ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dimitrisk901
Ο/η Maria T, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Queen Mary Spa & Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2019

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα πολύ ωραία λόγια σας !! Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά !

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Αναζωογόνηση,απολαυση,χαλαρωση,τέλειο περιβάλλον,προσιτές τιμές!θα το επισκέπτομαι όσο πιο συχνά μπορω!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Athina F
Ο/η queenmaryhamam, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Queen Mary Spa & Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2019

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα πολύ ωραία λόγια σας! Ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Το καλύτερο χαμάμ της πόλης με διαφορά!Εξαιρετικός χώρος κ πολύ ευγενικό προσωπικό που ξέρει πολύ καλά τη δουλειά του! Προσιτές τιμές πάνω απ'όλα! Αξίζει να το επισκεφτείτε!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, DinaM1724