“Καταπληκτικά”

Νο 1.077 από 3.016 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Νέος Κόσμος
Γειτονιά: Νέος Κόσμος
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Μείναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι. Το φαγητό νόστιμο και μερίδες αξιοπρεπής. Το σέρβις άψογο ευγενικοί άνθρωποι και με χιούμορ! Όμορφος χώρος με το γιασεμί να κερδίζει τις εντυπώσεις! Θα ξαναπάμε σίγουρα!!

Ευχαριστούμε, _V2098UX

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020

Πήγαμε με μεγάλες προσδοκίες κυρίως λόγω της σύνδεσης του εστιατορίου με τις μαγευτικές "Σεϋχέλλες" της πλατείας Αυδή. Η απογοήτευσή μας ήταν εξίσου μεγάλη, καθώς τουλάχιστον τα κυρίως πιάτα δεν ήταν καθόλου νόστιμα (παράγγείλαμε το ριζότο αχινού και το θράψαλο με κινόα), οι μερίδες ήταν μικρές και οι τιμές τσιμπημένες. Η τελική εντύπωσή μου ήταν ότι οι συνταγές δεν είναι δοκιμασμένες και ότι οι σεφ πειραματίζονται με τα υλικά και αν τους "βγει" μπορεί να φας ένα πολύ ωραίο πιάτο, αλλά αν δεν τους "βγει" μπορεί απλά να φας ένα λυσσαλέα αλμυρό ριζότο, όπως εγώ!

Ευχαριστούμε, alexandrasM2051CK
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2020

Δυστυχώς ήταν πολύ κατώτερο των προσδοκιών μας σε επίπεδο χώρου, εξυπηρέτησης και φυσικά γεύσεων. Αδικαιολόγητα ακριβό για όλα αυτά που προσφέρει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, sotigris
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020

Ό,τι λέει ο τίτλος και προσπαθήστε να το αποφύγετε σάββατο μεσημέρι λόγω λαϊκής αγοράς Νένου Κόσμου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, katerinakon_1974
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο πιάτο ήταν η σουπιά με τον πουρέ γλυκοπατάτας, ωστόσο ο πουρές ήταν κρύος. Το καλαμάρι που πήραμε ήταν ωραίο. Οι πατάτες ήρθαν κρύες και επίσης η σαλάτα με τα βραστά λαχανικά και το ξινοτύρι ήταν το χειρότερο πιάτο διότι δεν τα είχαν σουρωσει καλά με αποτέλεσμα να τρως τυρί με νερό. Η ποιότητα που προσφέρει δεν έχει καμία σχέση με την τιμή. Πρέπει να βελτιωθούν και νομίζω θα το κάνουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, charalamposr73

ΦΙΤΑ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΦΙΤΑ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!