“Μονο θετικες εντυπωσεις ”
Κριτική για: Koukouvagia

Koukouvagia
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ολα τα πιατα ηταν παρα πολυ καλα. Υπηρχαν εκτελεσεις που δεν ειχα ξαναγευτει και μου αρεσαν πολυ. Κρεατα, λαχανικα, γλυκα, ολα ηταν γευστικοτατα. Οι μεριδες ειναι ικανοποιητικου μεγεθους (προφανως οχι σαν ταβερνα που σου βαζουν 2 κιλα ορεκτικο, 2 κικα κυριως και σκας, αλλα ουτε και σαν αλλα κυριλε μαγαζια που ουτε για δειγμα δεν κανει η μεριδα). Πολυ καλο μαγαζι αλλα ειναι για ειδικες περιστασεις γιατι οι τιμες ειναι υψηλουτσικες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, xhengistone

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2020

Tragic!Πολύ κακό φαγητό, χωρίς καμια ιδιαιτερη γευση και καμμένο σε αρκετα σημεία!Οι τιμές εξωφρενικές σε σχεση με αυτο που παρεχουν!Η εξυπηρετηση πολυ μετρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, annasV7043RV
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2020

Η Κουκουβάγια είναι σταθερή αξία. Την τελευταία φορά όμως, ο θόρυβος ήταν απελπιστικά μεγάλος, ενώ μας σέρβιρε πανάκριβο κρασί κόκκινο, που παλαιώνει, έτους 2017!!! Το φαγητό καλό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 390apostolosk
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε να δειπνήσουμε στην κουκουβάγια με φιλικό μας ζευγάρι δεδομένου ότι θεωρείται ένα από τα ακριβά εστιατόρια του κέντρου της Αθήνας κ των πολλών κριτικών . Η απόλυτη απογοήτευση σε όλους τομείς . Είχαμε κάνει κράτηση για 4 κ όταν νας υποδέχτηκαν στον χώρο μας λένε το τραπέζι σας είναι στον πάνω χώρο , ήταν ένα τραπέζι κάπου στη μέση σε έναν άδειο πάνω όροφο .
Τονίζω ότι στο ισόγειο όπου εινσι ο κυρίως χωρίς του εστιατορίου ήταν μισοάδειο το μαγαζί .
Ένας σημαντικός λόγος που το επιλέξαμε ήταν η ανοιχτή κουζίνα του ισογείου , δεν είχαμε ιδέα ότι είχε πάνω όροφο !
Τους λέμε δεν θέλουμε πάνω δεν μας αρέσει καθόλου ο χώρος κ ούτε θέλαμε Ν είμαστε οι 4 μας , μας αναφέρει λοιπόν ότι ήταν κρατημενα τα κάτω ( ενώ κ εμείς είχαμε κράτηση , το οποίο σχόλιο τους δεν ίσχυε καθώς βλέποντας από πάνω τα τραπέζια εκείνα ποτέ δεν γέμισαν )
Το σνίτσελ ήταν κακοτηγανισμενο μιας κ από μέσα το αλεύρι ήταν κουρκούτι ώμο , το χταπόδι παραψημενο με αποτέλεσμα Ν γίνει σκληρό,ούτε οι φίλοι μας έφαγαν , με λίγα λόγια φύγαμε νηστικοί με λογαριασμό 4 άτομα 300€ καθώς είναι πολύ ακριβό για τα δεδομένα του , που βασικά δεν έχει καν δεδομένα . Κ προφανώς δεν έχει πάρκινγκ

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
5  Ευχαριστούμε, 89_m_pa
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας προσεγμένος χώρος κ ευχάριστος! Το φαγητό πολύ ωραίο όπως κ το κρασί! Αρκετά αλμυρή η τιμή για 3 πιάτα που πήραμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, loukritian

Koukouvagia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Koukouvagia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!