“Απίστευτο μέρος”

Lot 51
Γειτονιά: Ιλίσια
Γειτονιά: Ιλίσια
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό! Απίστευτη ποιότητα καφέ και χαρούμενο προσωπικό! Δύσκολα βρίσκει κανείς αντίστοιχο τρίπτυχο στην Αθήνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 556dimc

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικό μαγαζί στο καλύτερο σημείο που θα μπορούσε, να το επισκεφτείτε σίγουρα για να πιείτε ένα καλό ποτό! Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ημουν χθες βράδυ, να ζητήσετε την Αλεξάνδρα που ήταν στην υποδοχή, ευγενέστατη που παρά την αναμονή σε κανει να θέλεις να περιμένεις για ώρες! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 252vasilism
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο πρωί πήγαμε για καφέ και brunch. Είμαι 7 μηνών έγκυος και ζήτησα ν’αλλάξω καρέκλα για να είμαι πιο άνετα και ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ λέγοντας να παριμένω να αδειάσει τραπέζι με τις καρέκλες που ήθελα για να πάω, να εξυπηρετήσει άλλη παρέα και μετά εμένα. Όσο καλό καφέ και να έχουν, όσο καλό φαγητό με αυτή τη συμπεριφορά μόνο για κλείσιμο είναι. Lockdown που θέλετε..

Ευχαριστούμε, Espoir1
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σε όλα... Καφές... Φαγητό - brunch... γλυκο ... Cocktails
ιδανικο για όλες τις ώρες

Λατρευω τα cinnamon ...
Ραντεβου στην πλατεια Βραζιλιας

Ευχαριστούμε, 970dinat
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021

Είχαμε πάει μαζί με την παρέα μου πριν μέρες! Ο καφές ήταν εξαιρετικός, και το brunch μας άφησε ευχαριστημένους το προτείνω!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, G6631RTannab

Lot 51: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Lot 51: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!