9 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 23/04/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 34 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/04/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 24/04/21
Expedia.com131 $
Priceline131 $
Prestigia.com142 $
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το Εlia Ermou κατα την παραμονη μας στην Αθηνα για ιατρικους λογους.
Ητανε απο τις καλυτερες διαμονες μας στην Αθηνα και φυσικα κατω απο πρωτοφανεις συνθηκες λογο τις πανδημιας.
Μπορω να πω οτι το ξενοδοχειο τηρουσε και με το παρα πανω ολα τα υγειονομικα πρωτοκολλα!!
Πολυ καθαρο ξενοδοχειο ολο το πρωσοπικο παρα πολυ εξυπερετικο,ευδιαθετο, και πανω απο ολα επαγγελματιες.
Τελος θελω να ευχαριστω τον κ.Βασιλη το παιδι στην ρεσεψιον για την εξηπηρετιση του και την απολυτη επαγγελματικη του δουλεια.
Ευχαριστω για ολα και θα σας ξανα επισκεφτουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, PanagiotisKouros
Ο/η Elia Ermou, Sales του Elia Ermou Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε Παναγιώτη Κούρο,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια κατά τη διαμονή σας στο Elia Ermou Athens Hotel. Οι απόψεις των επισκεπτών μας αποτελούν για εμάς σημαντικό εργαλείο βελτίωσης και αξιολόγησης των παρεχόμενων υπηρεσιών.
Οι ευχαριστίες σας και τα θετικά σας σχόλια, θα μεταφερθούν σε όλο το εμπλεκόμενο προσωπικό.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Με εκτίμηση
Elia Ermou Athens Team

Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάποια ξενοδοχεία σε κερδίζουν λόγω τοποθεσίας , κάποια λόγω εξυπηρέτησης, κάποια λόγω καθαριότητας και παροχών.
Το συγκεκριμένο τα προσφέρει όλα !
Στο κεντρικότερο και εμπορικότερο σημείο της Αθήνας, με υπόγειο φυλασσόμενο πάρκιγκ, με εξαιρετικό προσωπικό, μοναδική θέα από κάποια δωμάτια καθώς και από το υπέροχο roof garden.
Απόλυτα προτεινόμενο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Captain_Grigoris
Ο/η Elia Ermou, Πωλήσεις του Elia Ermou Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Captain_Grigoris,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξτε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στην Αθήνα και για τα τόσο καλά σας σχόλια. Μας χαροποιεί πραγματικά το γεγονός ότι καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε στο μέγιστο τόσο από θέματα φιλοξενίας και παροχής υπηρεσιών όσο και από την τοποθεσία του ξενοδοχείου ώστε να γίνει το απόλυτα προτεινόμενο ξενοδοχείο στην Αθήνα από εσάς. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μία μοναδική και αξέχαστη φιλοξενία στους επισκέπτες μας ώστε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναφιλοξενήσουμε. Θα χαρούμε πραγματικά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα.

Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020

Το επισκέφτηκα με την οικογένειά μου για φαγητό! Η θέα καταπληκτική, το προσωπικό ευγενέστατο, το σέρβις πολύ γρήγορο! Τηρούνται όλα τα πρωτόκολλα προστασίας γεγονός που σε κάνει να αισθάνεσαι ασφαλής. Το φαγητό καλομαγειρεμένο, δημιουργικό και σε πολύ καλή τιμή! Μπράβο!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πήγα μόνο για φαγητό!
1  Ευχαριστούμε, shadowplays89
Ο/η Elia Ermou, Πωλήσεις του Elia Ermou Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ/ή shadowplays89,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το εστιατόριο του ξενοδοχείου μας και για τα τόσο καλά σας σχόλια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε στο μέγιστο το οικογενειακό σας γεύμα και μείνατε ευχαριστημένοι με την εξυπηρέτηση του προσωπικού, την ασφάλεια σε θέματα υγιεινής που νιώσατε, την ποιότητα των προϊόντων, καθώς και με την θέα που προσφέρεται από το χώρο του εστιατορίου. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα είτε για κάποιο γεύμα ή ποτό ή ακόμα και για κάποια διαμονή μαζί μας.

Με Εκτίμηση,
Elia Ermou Athens Hotel Team

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο μέσα στο κέντρο της Αθήνας. Πας παντού τα πόδια .το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό το πρωινό πλούσιο με πολλές επιλογές. Μεγάλη ευκολία ήταν και το πάρκινγκ σου λύνει τα χέρια. Στο τέλος μας έδωσαν ένα μπουκαλάκι λάδι παραγωγής τους.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, gkikaskostasmarine
Ο/η Elia Ermou, Πωλήσεις του Elia Ermou Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητοί gkikaskostasmarine,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στην Αθήνα και για τα καλά σας σχόλια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα ότι η διαμονή σας στο Elia Ermou Athens Hotel και η φιλοξενία μας είναι μία τόσο ευχάριστη ανάμνηση για εσάς. Θα χαρούμε πραγματικά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν άριστα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε χρειαστείτε.Τηρούν τα πρωτόκολλα εξαιτίας του COVID-19. Διαθέτει parking και είναι πράγματι στο κέντρο της Αθήνας στην αρχή της Ερμού.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, ZACHARIAS22121987
Ο/η Elia Ermou, Πωλήσεις του Elia Ermou Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ ZACHARIAS22121987,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην Αθήνα και για τα τόσο καλά σας σχόλια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα όταν οι ίδιοι μας οι πελάτες, μας επιβεβαιώνουν ότι πραγματικά απόλαυσαν τη φιλοξενία μας και γενικότερα τη διαμονή τους μαζί μας. Στόχος μας είναι ο πελάτης να νιώσει οικεία, όμορφα και ασφαλής ιδιαίτερα αυτή την περίοδο λόγω των πρωτόγνωρων συνθηκών που βιώνουμε τηρώντας όλα τα απαραίτητα μετρά προστασίας. Θα χαρούμε πραγματικά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο.