Άψογοι

Η διαδρομή μου στις 12/6 από αεροδρόμιο για κέντρο Αθήνα ήταν άψογη. Ο οδηγός ευγενέστατος... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
Kioanna1981
Υπέροχες υπηρεσίες

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2020
Christos s
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες υπηρεσίες από έμπειρους, ευγενικους οδηγούς και πολύ καθαρά και καινούρια αυτοκίνητα. Διαθέτει και καινούρια ταξί.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Christos s
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019
Κριτική για: Athens - Athens Airport

Άψογοι επαγγελματίες! συνεπεις οδηγοί που σέβονται τους πελάτες.καθαρα οχήματα και σωστή οδήγηση.Τους προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Sotos36
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019

Επαγγελματισμος, πεντακαθαρο αυτοκινητο, οδηγος με γνωσεις ιστοριας ο οποιος μας εκανε ταυτοχρονα ξεναγηση καθως διασχιζαμε την περιοχη των αθηνων. Σημαντικη η καθε λεπτομερεια καθως το παραμικρο σε ενα ταξιδι συμβαλλει ωστε να δημιουργηθει μια αξεχαστη εμπειρια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Κυριακή Τ
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδεψα από αεροδρόμιο για Αθήνα,Το αυτοκίνητο που με παρέλαβε ήταν ακριβώς αυτό που είχα ζητήσει,πεντακάθαρο και ο οδηγός ευγενικός, Ευχαριστώ την εταιρεία Greece Travel by Arvanitaki για τον επαγγελματισμό της και για την βοήθεια της στην διαμονή μου στην Αθήνα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Sofia K
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε επιχειρηματικό μου ταξίδι τους κάλεσα για μετάβαση μου στο αεροδρομιο.
Το αυτοκίνητο που ήρθε ήταν πεντακάθαρο και ο οδηγός επαγγελματίας.
Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και όταν επέστρεψα έκλεισα πάλι ραντεβού για την επιστροφή μου.
Πολύ καλή εξυπηρέτηση,επαγγελματισμος,συνέπεια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2018