Ενοικιάσεις Μοτοσυκλετών-Σκούτερ-Αυτοκινήτων ΙΚΑΡΟΥΣ
Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 7:00 μ.μ.
Αποθήκευση

Ενοικίαση σκούτερ.

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2019
Κώστας Β

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λόγω των συχνών ταξιδιών μου νοικιάζω συνέχεια αυτοκίνητο. Η εμπειρία μου με την συγκεκριμένη εταιρία ήταν η καλύτερη που έχω,ευγενικοί,εξυπηρετικοί άμεσοι και το όχημα ήταν σε εξαιρετική κατάσταση!!! Πεντακάθαρο και άψογα συντηρημένο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα μιας και είναι μια μικρή εταιρία και πραγματικά εκτός του επαγγελματικού κομματιού τώρα έχω και ένα γνωστό που μπορεί να με βοηθήσει στην Αθήνα. Συνεχίστε έτσι παιδιά,σας ευχαριστώ για όλα!! Εις το επανιδείν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, aleksisa2017
Ο/η ICARUS_Rental_Athens, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ενοικιάσεις Μοτοσυκλετών-Σκούτερ-Αυτοκινήτων ΙΚΑΡΟΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαΐου 2021

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την καλή σας κριτική, ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Με εκτίμηση
Icarus rentals team

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2019

Χαμηλές τιμές, αξιόπιστα οχήματα.Νοικιασαμε σκούτερ για δύο μερες,μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από την τιμή και την εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Κώστας Β
Ο/η ICARUS_Rental_Athens, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ενοικιάσεις Μοτοσυκλετών-Σκούτερ-Αυτοκινήτων ΙΚΑΡΟΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ!

Icarus rentals

Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ εξυπηρετικο προσωπικο. Οι καλυτερες τιμες της αγορας κ ολα τα οχηματα σε πολυ καλη κατασταση!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Vagelis B
Ο/η ICARUS_Rental_Athens, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ενοικιάσεις Μοτοσυκλετών-Σκούτερ-Αυτοκινήτων ΙΚΑΡΟΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση!

Icarus rentals

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετική ομάδα!!! Και τα οχήματα τους άνετα και προπαντως ασφαλή!! Παιδιά συνεχίστε έτσι..!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Panagiotis B
Ο/η ICARUS_Rental_Athens, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ενοικιάσεις Μοτοσυκλετών-Σκούτερ-Αυτοκινήτων ΙΚΑΡΟΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ!
Περιμένουμε να σας ξαναδούμε!

Icarus rentals Athens

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση από τα παιδιά που αγαπούν αυτό που κάνουν!! Σοβαρότητα και επαγγελματισμός.Καλές δουλειές συνεχίστε έτσι!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, karajohn93

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Icarus rentals Athens