“Εξαιρετικό”

Ciel Athens
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Από τα καλύτερα σημεία (και pet friendly!!) για brunch στο κέντρο της Αθήνας. Ευγενικό και χαμογελαστό προσωπικό, πολύ όμορφος χώρος (ταράτσα με θεα 360• ) ποιοτικό και χορταστικό πρωινό!!

Ευχαριστούμε, 176andrianat

Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Πολυ ομορφο και περιποιημενο μαγαζι!
Στον χωρο της ταρατσας βλεπεις πεντακαθαρα την φωτισμενη Ακροπολη!
Το σερβις προθυμο και εξυπηρετικο.
Το φαγητο πολυ νοστιμο!

1  Ευχαριστούμε, _M7231KB
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία θέα ,καλό σέρβις και πολύ καλός καφές
Η κακή βαθμολογία είναι γιατί το προσωπικό δεν έχει εναρμονιστεί με τις οδηγίες για τη χρήση μάσκας .Οι μάσκες που φοράτε απαγορεύονται !!!
Απορώ πως δεν έχει γίνει έλεγχος από τον ΕΟΔΥ τον οποίο προφανώς θα προκαλέσω με άμεση καταγγελία μου .
Αντισηπτικό εκτός από το ασανσέρ ,Πουθενά !!!!

3  Ευχαριστούμε, lisamika
Ο/η cielathens, Μάρκετινγκ του Ciel Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε για το αρχικό σχόλιο σας.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ωστόσο ότι αντισηπτικά υπάρχουν σε όλους τους χώρους, τηρούνται όλες οι αποστάσεις και τα απαραίτητα μέτρα καθώς και η καθολική χρήση μάσκας από το προσωπικό σύμφωνα με τους κανονισμούς που ισχύουν μέχρι και σήμερα και φυσικά όπως και σε όλους τους χώρους εστίασης έχει διενεργηθεί έλεγχος από τις αρμόδιες υπηρεσίες ήδη. Στην διάθεση σας για οποιαδήποτε άλλη ενημέρωση στο 2103314727. Μην διστάσετε να μας καλέσετε καθώς η γνώμη όλων μετράει το μέγιστο για εμάς.

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020

Στο μαγαζι αυτό ξεκινάς για να πας για την πανέμορφη θέα. Όμως τελικά, αν επιλέξεις να δοκιμάσεις το brunch τους, βρίσκεις κι άλλους λόγους για να ξαναπάς. Το προσωπικό

Ευχαριστούμε, AgapiouAndriani
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Φοβερος χωρος με εκπληκτικη θεα, καταπληκτικο φαγητο και ποτα, αλλα κυριως πολυ φιλικη και ευχαριστη ατμοσφαιρα απο ολα τα παιδια. Μας βρηκαν σε πολυ συντομο χρονο ανετες θεσεις με θεα στην ακροπολη και τις δυο φορες που το επισκεφθηκαμε με την κορη μου, πεμπτη και παρασκευη βραδυ, σε προσφατο ταξιδι μας απο την κρητη. Σιγουρα θα το επισκεφθω ξανα και σε επομενο ταξιδι μου και επισης θα θα το προτεινω σε φιλους και γνωστους!!

Ευχαριστούμε, Cityfollower

Ciel Athens: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ciel Athens: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.