Tripadvisor

Κριτική για: Ciel Athens

Ciel Athens
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα

Πήγαμε πρωί, και απολαύσαμε ένα υπέροχο brunch, με αλμυρές και γλυκές γεύσεις.Η θέα υπέροχη, η σερβιτόρα χαμογελαστή και ευγενική, και οι τιμές φυσιολογικές!! Θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, Fofelgeorge2020

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2020

Ο τίτλος τα λέει όλα.. Έχει θέα...εξυπηρέτηση.. ποιότητα.. Κ είναι τόσο κέντρο!!! Αξίζει έστω κ για μια φωτογραφία!!❤❤

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ioannamatthaiou
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα ζεστό μαγαζί,με εκπληκτική θέα στην μητρόπολη Αθηνών αλλά και στους παράπλευρους δρόμους και πλατείες! Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό! Παρόλο που εμείς πήγαμε μόνο για καφέ,είδαμε στον κατάλογο μεγάλη λίστα με brunch και άλλα γεύματα!

Ευχαριστούμε, akisarg9
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Εξαιρετικη θεα για ενα καφε η ακομα κ ενα ποτο, εχει και καποια πραγματα για φαγητο. Το σερβις μας τα χαλασε λιγο ηταν καπως αργο αλλα η διακοσμηση αψογη φινετσατη πρωτοκλασατη.

Ευχαριστούμε, petross850
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν υπέροχο και φρέσκο! Δεν είχαμε κανένα πρόβλημα και μας φούσκωσε κιόλας. Πήραμε αλμυρά κσι γλυκά πανκεικς. Ήταν υπέροχα! Το συνιστώ.. βέβαια η τιμή ήταν τιμή καλού μαγαζιού.. 7.50 ευρώ η μία μερίδα αλλά για μια φορά στο τόσο αξίζει.
Όσον αφορά τους καφέδες είναι καλοί, όχι τέλειοι αλλά πίνονται. Εγώ θα ξαναπάω σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Ειρήνη Π

Ciel Athens: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ciel Athens: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!