“Το καλύτερο burger της Αθήνας ”
Κριτική για: Pax burgers

Pax burgers
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Γευστικό τέλειο burger , πολύ γρήγορο service και ευγενικο προσωπικό. Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κανένα burger τα έχω δοκιμάσει όλα και όλα είναι τέλεια....

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, marcomaria9

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ωραίο μαγαζί αλλά με ελαττώματα ! Μικρα μπέργκερ και κυρίως ότι δεν προσέχουν στο τι έχεις παραγγείλει θα σου φέρουν τα μισά πράγματα ! Και θα περιμένεις 40 !! Με το να έχεις τα μπέργκερ και όχι τις πατάτες
Πλήρως εξυπηρετική αλλά αρκετά ξεχασιάρηδες !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, vasilikidonou
Ο/η PaxBurgers Greece, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2021

Aγαπητή vasilikidonou,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Σας ζητούμε συγγνώμη που δε μείνατε πλήρως ικανοποιημένη κατά την επίσκεψή σας στο κατάστημά μας. Θα θέλαμε να θεωρήσετε το περιστατικό τυχαίο, καθώς εκτός από φαγητό υψηλής ποιότητας προσπαθούμε πάντα να σας παρέχουμε μια πλήρη γευστική εμπειρία που έχει άμεση σχέση και με την καλύτερη εξυπηρέτηση. Ελπίζουμε να μας δώσετε μια ακόμα ευκαιρία την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθείτε, να διαπιστώσετε αμέσως την υψηλή ποιότητα των προϊόντων και των υπηρεσιών μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

φοβερη εξυπηρετηση, τσιμπιμενες τιμες, λιγο μικρες μεριδες αλλα εκπληκτικο γευστικα...θα το ξανα επσκεπτομουν!

Ευχαριστούμε, _T7306GP
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Aγαπητή Κυριακή,

Ευχαριστούμε για την κριτική! Εκτιμάμε πάντα τα ειλικρινή σχόλια και πρέπει να παραδεχτούμε ότι οι παρατηρήσεις μας μας βοηθούν να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το φαγητό σας στα καταστήματα μας και σας περιμένουμε για μια ακόμη super PAX Burger εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Ότι πιο αισχρό έχω φαει σε burger τον τελευταίο καιρό. Φάγαμε με μπιφτέκι και κοτόπουλο και τα 2 χωρίς ιδιαίτερη γεύση και κακής ποιότητας. Το ψωμί απαράδεκτο οι πατάτες (ο θεός να τις κάνει) κάκιστης διαλογής και τηγανισμένες σε κακό λάδι. Ειδικά οι επιλογή με τηγανισμένο κοτόπουλο ηταν σαν εμετοΣ. Απαράδεκτοι. Απορώ σε τέτοιες εποχές πως επιβιώνουν τέτοια μαγαζιά.

1  Ευχαριστούμε, elena82980

Aγαπητή elena82980,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Σας ζητούμε συγγνώμη που είχατε μια δυσάρεστη εμπειρία γευματίζοντας στα PAX Burgers. Φτιάχνουμε τα burger μας επιλέγοντας τα πιο φρέσκα υλικά και πιστεύουμε ότι η ποιότητα του φρέσκου μπιφτεκιού σε κάθε burger, γι’ αυτό το σχόλιό σας μας εκπλήσσει. Ελπίζουμε να μας δώσετε μια ακόμα ευκαιρία την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθείτε, να διαπιστώσετε αμέσως την υψηλή ποιότητα των προϊόντων και των υπηρεσιών μας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

τιμες πολυ καλες και πολυ καλο το μπεργκερ.ζουμερο και οχι τιγκα σε σαλτσες και αηδιες σαν να θελεις να κρυψεις κατι.ενιωθα τι μπιφτεκι που ηταν ακριβως στις γευσεις μου.εννοειται θα ξαναπανε. ευγενεστατα και τα παιδια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Athas21
Ο/η PaxBurgersGr, Μάρκετινγκ του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2020

Aγαπητέ Αthas21,

Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας και τα όμορφα σχόλια. Σας περιμένουμε να απολαύσετε ξανά τα PAX Burgers.

The Pax Burgers Team

Pax burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pax burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!