“Νόστιμο φαγητό , ευγενέστατο προσωπικό”
Κριτική για: Ella Athens

Ella Athens
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό , ευγενέστατο προσωπικό με άμεση εξυπηρέτηση , εξαιρετική επιλογή για καλό φαγητό στο κέντρο της πόλης

Ευχαριστούμε, thanosd834
Ο/η Wifins W, Μάρκετινγκ του Ella Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας. Ήταν χαρά μας να σας έχουμε στο Ella και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα. Σας ευχόμαστε καλή χρονιά!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε κράτηση για να φάμε μεσημεριανό γεύμα τις ημέρες των εορτών. Το περιβάλλον συμπαθητικό αν και μας έδωσαν τραπέζι έξω. Το σέρβις καλό με ευγενικό προσωπικό αν και η γρήγορη εναλλαγή των ατόμων στα διαφορά τραπέζια γύρω προκαλούσαν αντίστοιχη φασαρία από το προσωπικό, προκειμένου να ετοιμάσουν για τους επόμενους. Σκηνικό που θυμίζει τουριστικό εστιατόριο. Η μεγάλη απογοήτευση είναι από το μενού…! Ενώ ο κατάλογος δείχνει ικανοποιητικός η επιλογές περιορίζονται όταν σε πληροφορούν ότι υπάρχουν ελλείψεις! Και μάλιστα από τις 2 το μεσημέρι! Κάτι που περιορίζει πολύ ειδικά αν έχεις παιδιά! Τελικά, το πιάτο που έρχεται είναι κάτι προκάτ σε στιλ «ξενοδοχείου» με κρύο το συνοδευτικό και ξαναζεσταμένο το κρέας! Σαλάτες ατομικής συσκευασίας και προκομμένες από χθες!
Τέτοιες εμπειριες να αποφεύγονται!

Ευχαριστούμε, kpetrop

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Ella και που αφιερώσατε χρόνο να καταγράψετε την εμπειρία σας. Χαιρόμαστε που μείνατε ευχαριστημένοι από το σέρβις, δίνουμε πάντα το καλύτερο για την άριστη εξυπηρέτηση σας. Δεν εφαρμόζουμε "γρήγορη εναλλαγή ατόμων στα τραπέζια"...τα άτομα που επιλέγουν το Ella απολαμβάνουν το γεύμα τους και με την ολοκλήρωση και αποχώρηση τους, οι σερβιτόροι οφείλουν να ετοιμάσουν τα τραπέζια για την επόμενη κράτηση. Το παραπάνω αποτελεί διαδικασία που εφαρμόζουν όλα τα εστιατόρια. Το να προκύψουν ελλείψεις είναι ένα αναπάντεχο γεγονός που αντιλαμβανόμαστε ότι μπορεί να σας δημιουργήσει κάποια είδους απογοήτευση. Ακολουθούμε αυστηρές διαδικασίες διαχείρισης της πρώτης ύλης και του τελικού προϊόντος και είμαστε προνοητικοί, αλλά πολλές φορές η ύπαρξη ελλείψεων είναι αναπόφευκτη. Λυπούμαστε για την αναστάτωση που σας δημιούργησε! Το μενού είναι διαμορφωμένο με έμπνευση από την Ελληνική κουζίνα και με βάση την εποχικότητα των υλικών. Τα πιάτα του καταλόγου ετοιμάζονται την ίδια μέρα. Το φαγητό δεν είναι ποτέ ξαναζεσταμένο και οι σαλάτες δεν ετοιμάζονται από την προηγούμενη μέρα. Οφείλουμε να τονίσουμε ότι αυτές οι δηλώσεις στην αξιολόγηση σας δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε, για να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε μία σαφώς καλύτερη εμπειρία σε σχέση με την πρόσφατη σας. Σας ευχόμαστε καλή χρονιά!

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν υπέροχα!..Μας εξυπηρέτησε ο Χάρης και ήταν χαμογελαστός και πολύ εξυπηρετικός!!!Τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα και το ριζότο από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει ποτέ!Στο τέλος παραγγείλαμε το τζισκεικ που μας το έφερε ο Διονύσης χαμογελαστός και κάνοντας πλάκα!Το φαγητό καθώς και τα παιδιά ήταν απλά μοναδικά!Σίγουρα θα ξαναέρθουμε και θα το προτείνουμε σε όλους!Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξυπηρέτηση και την καλοσύνη σας!Έυγε!

Ευχαριστούμε, 897ilianak
Ο/η Wifins W, Μάρκετινγκ του Ella Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Δεκεμβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Αξιολογήσεις σαν και τη δική σας είναι αυτές που μας δίνουν την επιβράβευση για την προσπάθεια μας να σας εξυπηρετούμε με τον καλύτερο τρόπο! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2022

Πέρσι επισκεπτόμασταν συχνά το εστιατόριο ωστόσο σε πρόσφατη επίσκεψή μας διαπιστώσαμε μια πτώση στην ποιότητα του service και διαφοροποίηση στο μενού, όχι ευχάριστη. Tα περισσότερα πιάτα σερβίρονται με γιαούρτι ακόμα κι όταν δεν αναφέρεται στον κατάλογο με αποτέλεσμα να δυσαρεστηθούν μέλη της παρέας μας που είχαμε προσκαλέσει..Καθήσαμε στον εξωτερικό χώρο πίσω με το διπλανό bar να προκαλεί πολλή φασαρία. Το φαγητό παραμένει καλό

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, MariaL8296HW
Ο/η Wifins W, Μάρκετινγκ του Ella Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Νοεμβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε την κριτική και να μοιραστείτε μαζί μας τη γνώμη σας. Η ομάδα μας προσπαθεί να δίνει καθημερινά το 100% των δυνατοτήτων της ώστε να παρέχουμε μια ολοκληρωμένη εμπειρία στους καλεσμένους μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε, για να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε μία σαφώς καλύτερη εμπειρία σε σχέση με την πρόσφατη σας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που μας προτιμήσατε!

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη συμπεριφορά από τον υπεύθυνο κρατήσεων του εστιατορίου, Σαββατόβραδο και η διάθεσή μας άλλαξε λόγω της προσβλητικής συμπεριφοράς ενός ανθρώπου. Λυπούμαι πραγματικά. Μακάρι να μην επαναληφθεί σε άλλους επισκέπτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, ΑΡΗΣ Π
Ο/η Wifins W, Μάρκετινγκ του Ella Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2022

Λυπούμαστε που είχατε μια αρνητική εμπειρία στο εστιατόριό μας! Σεβόμαστε τα σχόλια σας, αλλά οφείλουμε να τονίσουμε ότι δεν εκφράζουν την συμπεριφορά του προσωπικού μας! Η άριστη εξυπηρέτηση όλων όσων επισκέπτονται το Ella είναι προτεραιότητα μας! Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία και μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για να συζητήσουμε το περιστατικό!

Ella Athens: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ella Athens: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!