“Εξαιρετικο φαγητό - Άριστη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ

ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2017

Επισκεφήκαμε το εστιατόριο Αυγουστο του 2017. Το παιδι στην υποδοχη ο Τασος ευγενέστατος χωρίς να μας ενοχλήσει απλά μας κέρδισε και καθήσαμε στο δικό τους εστιατόριο.Και δεν το μετανιώσαμε.Ο σερβιτορος μας ,μας εκανε να νιωσουμε τεράστια οικειότητα και εκτιμήσαμε το γεγονός οτι μας θυμηθηκε και την επομενη φορά που πήγαμε παρόλο που περνάει χιλιαδες κοσμος απο εκει.Το φαγητο ήταν υπέροχο, καλομαγειρεμένο, πολυ νόστιμο, πηραμε καλαμαρι γεμιστο και σουβλακι κοτοπουλο. Ήταν απλά θεικό. Τεράστια μερίδα πολλά συνοδευτικά και η σαλάτα Αρκαδια την συνιστώ ανεπιφύλακτα.Μας υποδέχτηκαν δε με ψωμάκι και πάστα ελιας μέχρι να ερθουν τα πιάτα, χωρίς χρέωση.Παρολο που ήταν γεμάτο η αναμονή ηταν φυσιολογική και έφεραν πολυ γρηγορα πρώτα την σαλάτα μέχρι να έρθουν τα κυρίως πιάτα.Στο τέλος μας κέρασαν και καρπούζι. Οι τιμές λιγο αυξημενες αλλά αξίζουν κάθε ευρώ δεδομενης της ποιότητας αλλα και της ποσότητας στα πιάτα.Κριμα που δεν μενω Αθήνα θα πήγαινα ξανά και ξανά.

Ευχαριστούμε, Elena S

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση !!
Το φαγητό πολύ καλό (σουβλάκι εξαιρετικό!!) Σαλάτες φρέσκες, ωραίο περιβάλλον και στο τέλος κέρασαν και παγωτό στις μικρές και σε εμάς τα ποτά.
Επαγγελματίες στο είδος τους!

Ευχαριστούμε, geoanasta
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017

Ένα καθαρό εστιατόριο, με μεγάλη ποικιλία φαγητών, έρχεται να σε κερδίσει με το ευγενικό προσωπικό του, την καθαριότητα, το σέρβις του, μα και τις εκπληκτικές τιμές του...

Ευχαριστούμε, Παύλος Α
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μέρος με πολύ όμορφες γεύσεις ευχάριστο προσωπικό και φυσιολογικές τιμες !!! Θα επιστρέψουμε !!!

Ευχαριστούμε, sintika78
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2017

Интерьер без заморочек, меню на 3 языках и с фотографиями готовых блюд, цены логичные (можно, конечно, найти и дешевле). Порции большие, очень вкусно и "с изюминкой" !!! Ненадоедливый персонал (владеющий языками). Приятный обед/ужин напротив Акрополя.

Το μενού σε 3 γλώσσες με φωτογραφίες, λογικές τιμές (μπορείτε να βρείτε σίγουρα φθηνότερα). Οι μερίδες είναι μεγάλες, πολύ νόστιμα !!! Ωραίο γεύμα / δείπνο με θέα την Ακρόπολη.

Ευχαριστούμε, kyky v

ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!