Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com130 $
Hotels.com130 $
Priceline130 $
eDreams130 $
Orbitz.com130 $
Trip.com261 $
Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στο ξενοδοχειο για 2 ημερες επιχειρηματικο ταξιδι μειναμε σε grand suite ηταν οκ to house keeping ηταν αψογο το ιδιο και breakfast ολα τα αλλα ηταν τραγικα οταν φτασαμε στο ξενοδοχειο και ενω εχω γινει μελος μου ζητησαν την καρτα μου για guarantee και μετα μου ζητηθηκε απο τον receptionist να πληρωσω την διαμονη προκαταβολικα!!!!!οταν παραγγειλαμε απο το room service ενα ανψυκτικο μας ζητησαν να το πληρωσουμε μετρητα απαραδεκτο!!!!!!και το αποκορυφωμα σε ολα ηταν οταν πηγαμε να φαμε στο εστιατοριο το μεσημερι του σαββατου το φαγητο που παραγγειλαμε ηταν αθλιο και οταν καναμε τα παραπονα μας δεν πηρε θεση κανενας πληρωσαμε μετρητα αφησαμε το αθλιο αυτο το φαγητο !!!!φευγωντας καναμε τα παραπονα μας στη reception και ειπαμ οτι θα ενημερωσουν τον manager του ξενοδοχειου δεν επιλοινωνησε κανενας μαζι μας !!!!!Απαραδεκτο ταξιδευουμε πολυ συχνα σε Ελλαδα και σε εξωτερικο πρωτη φοα το συναντουμε αυτο λυπαμαι πολυ!!!!!!!Δεν ξαναπαμε ποτε σε κανενα Hayatt !!!!’Σας δειχνω και το φαγητο που παραγγειλαμε σεαυτο το Ξενοδοχειο 5αστερων!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgiosx385
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ καθαρό, ευγενικό προσωπικό πρόθυμο να σ' εξυπηρέτηση και να σου λύσει τα προβλήματα.
Διαθέτει parking και είναι μόλις πέντε λεπτά από το κέντρο μονο. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, argirisg2016
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρετική διαμονή. Υπεροχη ανακαινιση. Το προσωπικο πολυ φιλικο κ εξυπηρετικό. Σε κανει να νιωθεις σαν στο σπιτι σου. Αν κ λογω covid το πρωινο δεν ητανε σε μπουφε αλλα a la carte ητανε υπεροχο. Κριμα που δεν μπορεσαμε να δουμε κ το εκπληκτικό σπα!! Την επομενη φορα....

1  Ευχαριστούμε, myrsinae
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020

Όλοι οι υπάλληλοι ευγενέστατοι, καθαριότητα παντού, πολύ ωραίες εγκαταστάσεις αν και οι χώροι ψυχαγωγίας όπως σπα και πισίνες ήταν κλειστα λόγω συνθηκών COVID και πολύ σωστά τα μέτρα υγιεινής για την αντιμετώπιση του!

1  Ευχαριστούμε, mkalivas92
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2020

Μειναμε 4 νυκτες.Πηραμε μια φορα πρωινο για δικους μας λογους.Δεν ειχε μπουφε και το μενου ηταν πολυ μικρο.Φυσικα ξερουμε οτι γινεται λογω covid 19 .Αλλα θα μπορουσε να ηταν καλιτερο.Κατα τα αλλα ολα ηταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ.

1  Ευχαριστούμε, altarent