2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline149 $
Expedia.com149 $
Hotels.com149 $
eDreams149 $
Agoda.com149 $
Trip.com286 $
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ καθαρό, ευγενικό προσωπικό πρόθυμο να σ' εξυπηρέτηση και να σου λύσει τα προβλήματα.
Διαθέτει parking και είναι μόλις πέντε λεπτά από το κέντρο μονο. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, argirisg2016

Αγαπητέ argirisg2016,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Grand Hyatt Athens για την διαμονή σας στην Αθήνα και για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε τα σχόλιά σας.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρετική διαμονή. Υπεροχη ανακαινιση. Το προσωπικο πολυ φιλικο κ εξυπηρετικό. Σε κανει να νιωθεις σαν στο σπιτι σου. Αν κ λογω covid το πρωινο δεν ητανε σε μπουφε αλλα a la carte ητανε υπεροχο. Κριμα που δεν μπορεσαμε να δουμε κ το εκπληκτικό σπα!! Την επομενη φορα....

1  Ευχαριστούμε, myrsinae

Αγαπητέ myrsinae,

Εκ μέρους όλης της ομάδας του ξενοδοχείου Grand Hyatt Athens θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που διαθέσατε το χρόνο να καταγράψετε την εμπειρία σας σχετικά με τη διαμονή στο ξενοδοχείο μας.
Είμαστε ευτυχείς που η διαμονή σας ήταν ιδιαιτέρως ευχάριστη και κυρίως για τα σχόλια σας αναφορικά με την συμπεριφορά του προσωπικού μας.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020

Όλοι οι υπάλληλοι ευγενέστατοι, καθαριότητα παντού, πολύ ωραίες εγκαταστάσεις αν και οι χώροι ψυχαγωγίας όπως σπα και πισίνες ήταν κλειστα λόγω συνθηκών COVID και πολύ σωστά τα μέτρα υγιεινής για την αντιμετώπιση του!

1  Ευχαριστούμε, mkalivas92

Αγαπητέ mkalivas92,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια που αναρτήσατε στο Trip Advisor.
Η ικανοποίηση των πελατών είναι ο κύριος στόχος μας και με μεγάλη χαρά διαπιστώσαμε από τα σχόλιά σας ότι είχατε μια ευχάριστη διαμονή κοντά μας. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2020

Μειναμε 4 νυκτες.Πηραμε μια φορα πρωινο για δικους μας λογους.Δεν ειχε μπουφε και το μενου ηταν πολυ μικρο.Φυσικα ξερουμε οτι γινεται λογω covid 19 .Αλλα θα μπορουσε να ηταν καλιτερο.Κατα τα αλλα ολα ηταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ.

1  Ευχαριστούμε, altarent

Αγαπητέ Altarent,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια που αναρτήσατε στο Trip Advisor.
Επιτρέψτε μας επίσης να σας ευχαριστήσουμε για την κατανόηση σας σχετικά με τις περιορισμένες παρεχόμενες υπηρεσίες και να σας διαβεβαιώσουμε ότι έχουν ήδη γίνει διορθωτικές κινήσεις, πάντα με βάση την ασφάλεια των επισκεπτών μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020

Πολυ ωραιο ξενοδοχειο, σε πολυ βολικη θεση με ευκολο παρκαρισμα ακριβως παραπλευρως του ξενοδοχειου. Πολυ καθαρο και αισθανεσαι ανετα ακομα και στην Covid εποχη!! Το πρωινο πλουσιο. Το συστηνω σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, lazthan
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ lazthan,

Επιτρέψτε μας να σας ευχαρίστησουμε για την ανάρτησή σας στο TripAdvisor καθώς και για τα θετικά σας σχόλια.

Αισθανόμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι όταν συνειδητοποιούμε ότι οι επισκέπτες μας είχαν μια ευχάριστη διαμονή κατά την παραμονή τους στο ξενοδοχείο μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας.