Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δημοσιεύω φωτογραφίες.

Αναγκάστηκα να αποχωρήσω από το ξενοδοχείο... μου προκάλεσε ειλικρινή & δυσμενή έκπληξη!

Είναι αδύνατο ξενοδοχείο 5* να εμφανίζει πλημμελή καθαριότητα ειδικότερα εν μέσω περιόδου COVID.

Παρότι αποτελώ πελάτη- μέλος του ομίλου δεσμεύομαι ότι δεν θα εμπιστευτώ στο μέλλον τα ξενοδοχεία του group.

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ikaimakamis
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Ikalmakamis,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που διαθέσατε το χρόνο να καταγράψετε τα σχόλιά σας σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαστε αρκετά προβληματισμένοι για τις εντυπώσεις που αποκομίσατε από τις υπηρεσίες του Housekeeping και το επίπεδο καθαριόυτητας των δωματίων μας.
Επιτρέψτε μας να απολογηθούμε για την εντύπωση που αποκομίσατε και για την παρεξήγηση που προφανώς δημιουργήθηκε.
Σύμφωνα με το πρωτόκολλο υγιεινής, υπηρεσίες καθαρισμού δωματίων παρέχονται μόνο κατόπιν αίτησης του επισκέπτη.

Σε κάθε περίπτωση θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και πάλι για τα σχόλιά σας και ελπίζουμε ότι αυτό το ατυχές γεγονός δε θα σας αποτρέψει να επιστρέψετε στο Grand Hyatt Athens έτσι ώστε να σας προσφέρουμε το επίπεδο των υπηρεσιών που προσδοκάται από εμάς.

Γιώργος Σαββίδης
Guest Relations Manager

Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2020

Αν και κατεβαίνω συχνά Αθήνα για δουλειά , είναι η πρώτη φορά που έμεινα στο Hyatt… και ειλικρινά ένοιωσα ότι τόσα χρόνια απλά έχανα εμπειρία. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό (Πέτρο , είσαι αστέρι), άνετα και καθαρά δωμάτια, υπέροχος χώρος πρωινού με θέα την Ακρόπολη , 24ωρο γυμναστήριο... όλα τέλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Hyatt Hotels
1  Ευχαριστούμε, Phifogg
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειναι όμορφο και ανακαινισμένο χωρίς κάποιο ενοχλητικό θόρυβο ούτε απ έξω ούτε απο τα δίπλα δωμάτια.

-όταν μπήκαμε η λεκάνη της τουαλετας είχε σημάδια πάνω τη λεκάνη απο τον προηγούμενο και όταν φώναξα την κυρία να καθαρίσει έδειξε ότι δεν αντιλήφθηκε ότι ήταν βρωμια και ότι ταχα έβλεπα τα σημάδια της λεκάνης. Το καθάρισε φυσικά ήταν και πολύ ευγενική αλλά δεν παύει να μας βάζει σε σκέψεις για τον τροπο που καθαρίζουν την τουαλέτα.
- πήραμε φυσικό χυμό στο δωμάτιο τον πληρώσαμε 8 ευρώ και ήρθε ενα μείγμα συμπιεσμένου χυμού με λίγο φυσικό (μάλλον). Όταν κάλεσα να ρωτήσω τι συμβαίνει ήταν πολύ σίγουροι ότι είχαν βαλει φυσικό χυμό (;)
Απαράδεκτο και το πρώτο κι το δεύτερο συμβάν για ξενοδοχειο 5 αστέρων.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, vasomnt
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο με καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια όμορφος χώρος πρωινού και εστιατορίου με καταπληκτική θέα στην Ακρόπολη , επίσης ωραίος χώρος για σνακ στο ισόγειο , διαθέτη πάρκινγκ και είναι όλα πολύ κοντά !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, KarageorgiouFotis
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020

Τελειο ξενοδοχειο πεντακαθαρο πολυ ομορφο πολυ μοντερνο με παρα πολυ φιλικο και εξυπηρετικο προσωπικο πολυ βολικο εαν εχετε μωρο μαζι σας. Συγχαρητηρια. Σιγουρα θα ειναι ο μοναδικος τοπος διαμονης μου οταν επισκεπτομαι την αθηνα εγω και η οικογενεια μου

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Hyatt Hotels