Ενοικιάσεις μοτοσυκλετών - scooter - γουρούνες | Dirt Motos Αθήνα
Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 2:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Ενοικίαση μεγάλης μηχανής Αθήνα

Πούλησα την μηχανή μου πριν λίγο καιρό κ με "πήρε από κάτω" προκειμένου να ξεχαστώ αποφάσισα να... διαβάστε περισσότερα

_I7361LT
Dirt motos - Top

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020
756vasilisp
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενοικίαση ένα CF 650 MT ολοκαίνουργιο κ περασα δύο ημέρες καταπληκτικά με μια πολύ άμεση εξυπηρέτηση από την ομάδα της Dirt Motos

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 756vasilisp
Ο/η Dirt-motos, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ενοικιάσεις μοτοσυκλετών - scooter - γουρούνες | Dirt Motos Αθήνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Φεβρουαρίου 2021

Φίλε Βασίλη ευχαριστούμε για την κριτική!

Ήμαστε ευγνώμονες για την κριτική κ πολύ χαρούμενοι που περάσατε όμορφα με το CF 650MT !!

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πριν λίγο καιρό είχαμε μία φανταστική εμπειρία με τα μηχανάκια της DIRT MOTOS και νιώσαμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε τον Νίκο γιατί μας βοήθησε πραγματικά. Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, MASKARRAS

Ευχαριστούμε πολύ φίλε μας,

Ήμαστε πολύ χαρούμενοι όταν οι πελάτες μας περνάνε όμορφα στις εκδρομές που διοργανώνουμε!!

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020

Άψογη εταιρία για ενοικίαση μεγάλης μηχανής! Ενοικιάσεις ένα CF 65O με τον άντρα μου και περάσαμε καταπληκτικά στο γύρο της Πελοποννήσου σε 3 ημέρες! Ευχαριστούμε το Μανο

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _R7807SO

Ευχαριστούμε πολύ! Ήμαστε χαρούμενοι να εξυπηρετούμε νέους ανθρώπους σαν κ εσάς με τις υπηρεσίες μας!!
Στη διάθεση σας όποτε μας χρειαστείτε!

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019

Πολύ καλή εξυπηρέτηση από όλα τα μέλη της ομάδας με καινούργια οχήματα προσ ενοικίαση. Πήραμε ένα Scooter 400cc μαγικό χάλι

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mariaworldtraveler1
Ο/η Dirt-motos, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ενοικιάσεις μοτοσυκλετών - scooter - γουρούνες | Dirt Motos Αθήνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε Μαρία! Χαιρόμαστε που είχες καλές στιγμές με το scooter μας!

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

'Αριστη εξυπηρέτηση,τρομερές τιμές και πολύ καλά προιόντα.
Αγόρασα ένα παπάκι keeway για επαγγελματική χρήση και είναι πολύ καλό.
Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Γιαννης Σαλάτας Ε
Ο/η mkavouklis, Owner του Ενοικιάσεις μοτοσυκλετών - scooter - γουρούνες | Dirt Motos Αθήνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Απριλίου 2019

Ευχαριστούμε Γιάννη για τα καλά σου λόγια..

Dirt motos team