“Εξαιρετικό μαγαζί”

Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό μαγαζί στη πλάκα με υπέροχο φαγητό και εξυπηρέτηση!!! Το προσωπικό εξαιρετικό και φιλικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, athinas333
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τη υποστήριξη. Μας βοηθάτε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Έχω έρθει πάρα πολλές φορές. Είναι ένα αξιόλογο μαγαζί στην πλάκα με εξαιρετική ποιότητα και οικονομικές τιμές. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, viktoriaki56

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Μας βοηθάτε να βελτιωθούμε περισσότερο με το χρόνο! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Το κατάστημα είναι πάρα πολύ καλό, έχει μελετημένο μενού και η ποιότητα είναι άψογη για το προιόν που προσφέρει.
Έχω δοκιμάσει διάφορα πιάτα 4-5 φορές που το έχω επισκεφθεί και δεν βρήκα ψεγάδι.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και οι τιμές λογικές, με 20 ευρώ το άτομο είσαι πλήρης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, GKDRFTR
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτική σας! Χαιρόμαστε που σας άρεσε το κατάστημά μας και τα προιοντα μας! Ελπίζουμε να σας εξυπηρετησουμε ξανά το συντομότερο! Ευχαριστουμε και παλι!

Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2021

Πήγαμε για καφε και φαγητό.Ο καφές σερβιρίστηκε πολύ γρήγορα όπως και τα φαγητά.Ο καφές ειδικά ο cappuccino όπου και δοκίμασα ήταν πολύ καλός.Για τα φαγητά ήταν πολύ ωραία και όλα ήταν φρέσκα.Για το προσωπικό ήταν ευγενικότατο και πολύ καλοι στην εξυπηρέτηση του τραπεζιού στο οποίο καθόμουν.Ολα ήρθαν στην ώρα τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, X8605LU_
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολυ για την κριτική σας! Πάντα προσπαθουμε για την καλυτερη εξυπηρέτηση του πελάτη! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανα συντομα!

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό πρωινό, άψογη εξυπηρέτηση και πολύ προσιτές τιμές....το προτείνω ανεπιφύλακτα για πρωί με παρέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, swt0sp
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Μαΐου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είναι σημαντικό για εμάς που σας άρεσε το μαγαζί μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Pantheon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pantheon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!