“Πολύ ωραία εξυπηρέτηση και ωραίο φαγητό και καφε”
Κριτική για: Pantheon

Ή
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα

Πήγαμε για καφε και φαγητό.Ο καφές σερβιρίστηκε πολύ γρήγορα όπως και τα φαγητά.Ο καφές ειδικά ο cappuccino όπου και δοκίμασα ήταν πολύ καλός.Για τα φαγητά ήταν πολύ ωραία και όλα ήταν φρέσκα.Για το προσωπικό ήταν ευγενικότατο και πολύ καλοι στην εξυπηρέτηση του τραπεζιού στο οποίο καθόμουν.Ολα ήρθαν στην ώρα τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, X8605LU_
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 ημέρες

Σας ευχαριστούμε πολυ για την κριτική σας! Πάντα προσπαθουμε για την καλυτερη εξυπηρέτηση του πελάτη! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανα συντομα!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό πρωινό, άψογη εξυπηρέτηση και πολύ προσιτές τιμές....το προτείνω ανεπιφύλακτα για πρωί με παρέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, swt0sp
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είναι σημαντικό για εμάς που σας άρεσε το μαγαζί μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Η τοποθεσία είναι πολύ καλη, κοντά στο μετρό της Ακρόπολης και έχει πολύ ωραίο περιβάλλον. Το σέρβις ήταν άψογο και γρήγορο.

Ευχαριστούμε, W189DZ_
Ο/η _K7858US, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Μας βοηθάτε ακόμη περισσότερο να βελτιωθούμε! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Τρία βασικά συστατικά επιτυχίας: 1) Υπέροχο φαγητό σε λογικές τιμές. 2) Καθαριότητα και σεβασμός σε θέματα υγιεινής 3) εξαιρετικό service. Αποτέλεσμα: Για την οικογένεια και τους συνεργάτες μου, το απόλυτο σημείο αναφοράς... Βασίλη, Τάσο, Ανδρέα και στις κυρίες του καταστήματος ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα.

1  Ευχαριστούμε, gdim1973

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Πραγματικά μας βοηθάτε να βελτιωθούμε περισσότερο! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα! Σας ευχαριστούμε πολύ και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Προσεγμένο φαγητό, όμορφο μέρος, πολύ καλή εξυπηρέτηση! Ικανοποίησαν και την ιδιαίτερη παραγγελία μου στο μενού.

1  Ευχαριστούμε, 251bongs
Ο/η _K7858US, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Σας περιμένουμε σύντομα ξανά!

Pantheon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pantheon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!