“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ”

Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό πρωινό, άψογη εξυπηρέτηση και πολύ προσιτές τιμές....το προτείνω ανεπιφύλακτα για πρωί με παρέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, swt0sp
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είναι σημαντικό για εμάς που σας άρεσε το μαγαζί μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Η τοποθεσία είναι πολύ καλη, κοντά στο μετρό της Ακρόπολης και έχει πολύ ωραίο περιβάλλον. Το σέρβις ήταν άψογο και γρήγορο.

Ευχαριστούμε, W189DZ_
Ο/η _K7858US, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Μας βοηθάτε ακόμη περισσότερο να βελτιωθούμε! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Τρία βασικά συστατικά επιτυχίας: 1) Υπέροχο φαγητό σε λογικές τιμές. 2) Καθαριότητα και σεβασμός σε θέματα υγιεινής 3) εξαιρετικό service. Αποτέλεσμα: Για την οικογένεια και τους συνεργάτες μου, το απόλυτο σημείο αναφοράς... Βασίλη, Τάσο, Ανδρέα και στις κυρίες του καταστήματος ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα.

1  Ευχαριστούμε, gdim1973

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Πραγματικά μας βοηθάτε να βελτιωθούμε περισσότερο! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα! Σας ευχαριστούμε πολύ και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Προσεγμένο φαγητό, όμορφο μέρος, πολύ καλή εξυπηρέτηση! Ικανοποίησαν και την ιδιαίτερη παραγγελία μου στο μενού.

1  Ευχαριστούμε, 251bongs
Ο/η _K7858US, Ιδιοκτήτης του Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Σας περιμένουμε σύντομα ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος για πρωινό ή καφέ! Από προσωπική εμπειρία,κάτσαμε για φαγητό με την οικογένειά μου και οι μερίδες ήταν τόσο καλές ποιοτικά όσο και ποσοτικά!Αν περνάτε βόλτα από την Πλάκα,το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 192leuterisa

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε το κατάστημά μας! Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Pantheon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pantheon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!