“Πολύ ευχαριστημένοι!!!”

Λεμονανθός
Γειτονιά: Πετράλωνα
Γειτονιά: Πετράλωνα
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία ατμόσφαιρα και πολύ φιλικό το προσωπικό! Τα κρέατα πολύ γευστικά, το ίδιο και οι σαλάτες!
Δοκιμάστε το mixed grill και τη σαλάτα του παππού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ntavkost

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021

Κλασσικός χώρος στο στυλ των Πετραλώνων σε μια από τις πιο ζωντανές περιοχές της Αθήνας, υπέροχη για τα γούστα μου! Διεύθυνση και σέρβις σε κερδίζουν με την αμεσότητα, την εξυπηρετικοτητα και την ευγένεια τους. Φάγαμε 2 σαλάτες που ήταν καλές αλλά ακριβές για το μέγεθος τους, φιλάκια μελιτζάνας υπέροχα, mixed grill πολύ καλό με πραγματικά καλοψημενα κρέατα και τέλειες τηγανητές πατάτες! Χάνουν ένα αστέρι για τις τιμές σε κάποια από τα προϊόντα τους (δε λέω ότι είναι ακριβό σαν μαγαζί!) και για τα ποτά τους που χρειάζονται ανανέωση! Δοκίμασα χύμα κρασί από της γυναίκας μου και δε μου άρεσε (οκ γούστο μου) και δυσαρεστημένος από τις μπύρες (καθότι μεγάλος φαν του αθλήματος!) αφού υπάρχουν οι χειρότερες μάρκες της χώρας (με εξαίρεση την kaiser) και δεν έχεις επιλογή! Μπράβο παιδιά ήταν μια υπέροχη βραδιά και θα ξανάρθω σίγουρα με την ευχή να βρω καμία καλύτερη μπυριτσα :-)

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, StavrosPat1980
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Λοιπόν εδώ τα συνάνταμε όλα μα όλα ! Ευγένεια , εξυπηρέτηση , νοστιμιά ,ποσότητες και άψογες τιμές !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Eleniln
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2021

Φανταστικό φαγητό, πολύ καλές τιμές, ωραίο το χύμα το δικό τους τσίπουρο, απιστευτη γρήγορη παρά μα παρά πολύ ευγενική εξυπηρέτηση!! Γενεοδωρο κέρασμα και πολύ ωραίο γλυκό στο τέλος! Άνετα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 114elenip
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό σε πολύ καλές τιμές που δείχνει μεράκι και αγάπη για αυτό που κάνουν! Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να προσφέρει ότι χρειάζεται για να απολαύσεις το γεύμα σου! Το επισκεφτήκαμε 1 μέρα μετά το άνοιγμα της εστίασης και όμως ήταν απόλυτα Προετοιμασμένοι να μας υποδεχτούν! Μπράβο και συνεχίστε την καλή δουλειά

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Q1274ZM_

Λεμονανθός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμονανθός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!