Εξαιρετική Εμπειρία για μικρούς και μεγάλους

Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2020
christosroupas
Αργυρούπολη, Ελλάδα
Αθήνα Λαύριο με επιστροφή!!!

Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020
Elzabeth123

Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2020
Κριτική για: Athens Full Day Tour

Μετά από πολλά χρόνια που αποφοίτησα από ένα αγγλικό πανεπιστήμιο,2 Άγγλοι φίλοι με τις συζύγους τους και τα παιδιά τους αποφάσισαν να επισκεπτούν την Αθήνα για λίγες μέρες. Μετά από αρκετό ψάξιμο τους πρότεινα τον φίλο πλέον Άγγελο της Athenian First. H εξυπηρέτησή του, ο επαγγελματισμός του και οι γνώσεις του σε αυτό το tour, άφησαν απόλυτα ενθουσιασμένους τους φιλοξενούμενούς μου. Τους παρέλαβε ακριβώς στην ώρα που είχε κανονιστεί . Απάντησε σε όλες τους τις απορίες και έκανε την ημέρα αυτή μια ξεχωριστή εμπειρία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, christosroupas
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020

Τον Δεκέμβριο πήγαμε στην Κέα για να δούμε τον παππού και την γιαγιά και να περάσουμε μαζί τους λίγες μέρες πριν την πρωτοχρονιά! Η λύση δόθηκε από τον Άγγελο που ανέλαβε τις μεταφορές από και προς το λιμάνι του Λαυρίου,με πάρα πολλές αποσκευές και πολλά δωράκια(εύθραυστα).Όλα ήταν τέλεια και πολύ οργανωμένα! Ο Άγγελος μας κανόνισε να νοικιασουμε και ένα αυτοκίνητο στο νησί για τις μέρες που θα ήμαστε εκεί.Athenians first ευχαριστούμε πολύ!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Elzabeth123
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2019

Επειδή δέχομαι συχνά επισκέψεις από το εξωτερικό, ο Άγγελος πάντα αναλαμβάνει να τους πηγαίνει στα αξιοθέατα της Αττικής (ακρόπολη, Ναός του Ποσειδώνα κ.α.)!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, GiorgioVassari
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Μετα από κάθε μας πτήση έχουμε την χαρά να μας παραλαμβάνει ο Άγγελος και να μας μεταφέρει άψογα στον εκάστοτε προορισμό μας! Ευγενικός, πρόθυμος, ευχάριστος άνθρωπος και γνώστης των δρόμων ώστε να αποφεύγεις ότι απρόσμενο μπορείς να βρεις στην πορεία! Όλα τέλεια!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _Y3112KE
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2019

Ο γάμος της αγαπημένης μας φίλης η οποία ζει στο Λονδίνο έγινε στην Κηφισιά σε ένα απίστευτο χώρο.
Ενας φίλος μας σύστησε τους athenians first γιατί ήμασταν 6 ατομα και θελαμε να μην έχουμε το άγχος της οδήγησης μετά απο το παρτυ,ο Αγγελος μας πήρε με το ευρύχωρο van μας πήγε στην εκκλησία μας περιμενε και μετα πήγαμε στην δεξίωση,όλα ηταν τέλεια,τις πρώτες πρωινές ώρες επιστρεψαμε στο ξενοδοχείο που θα έμενε το ζευγάρι εκεί χαιρετηθηκαμε με τον Αγγελο και τον ευχαριστησαμε για την υπομονή και την πολύ καλη διάθεση που είχε κατα την διαρκεια της βραδιάς!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Νικολέττα Κ