Tripadvisor
Εξαιρετική Εμπειρία για μικρούς και μεγάλους

Μετά από πολλά χρόνια που αποφοίτησα από ένα αγγλικό πανεπιστήμιο,2 Άγγλοι φίλοι με τις συζύγους... διαβάστε περισσότερα

christosroupas
Αργυρούπολη, Ελλάδα
Άγγελος ξεναγός

Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2019
GiorgioVassari

Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2019

Επειδή δέχομαι συχνά επισκέψεις από το εξωτερικό, ο Άγγελος πάντα αναλαμβάνει να τους πηγαίνει στα αξιοθέατα της Αττικής (ακρόπολη, Ναός του Ποσειδώνα κ.α.)!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, GiorgioVassari
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Μετα από κάθε μας πτήση έχουμε την χαρά να μας παραλαμβάνει ο Άγγελος και να μας μεταφέρει άψογα στον εκάστοτε προορισμό μας! Ευγενικός, πρόθυμος, ευχάριστος άνθρωπος και γνώστης των δρόμων ώστε να αποφεύγεις ότι απρόσμενο μπορείς να βρεις στην πορεία! Όλα τέλεια!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _Y3112KE
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2019

Ο γάμος της αγαπημένης μας φίλης η οποία ζει στο Λονδίνο έγινε στην Κηφισιά σε ένα απίστευτο χώρο.
Ενας φίλος μας σύστησε τους athenians first γιατί ήμασταν 6 ατομα και θελαμε να μην έχουμε το άγχος της οδήγησης μετά απο το παρτυ,ο Αγγελος μας πήρε με το ευρύχωρο van μας πήγε στην εκκλησία μας περιμενε και μετα πήγαμε στην δεξίωση,όλα ηταν τέλεια,τις πρώτες πρωινές ώρες επιστρεψαμε στο ξενοδοχείο που θα έμενε το ζευγάρι εκεί χαιρετηθηκαμε με τον Αγγελο και τον ευχαριστησαμε για την υπομονή και την πολύ καλη διάθεση που είχε κατα την διαρκεια της βραδιάς!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Νικολέττα Κ
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2019

Εμπιστευθήκαμε τους Athenians First στην αρχή και στο τέλος του ταξιδιού μας εγώ με τη γυναίκα μου και τις 2 κόρες μου για την μεταφορά μας προς και από το αεροδρόμιο. Ο οδηγός μας ο Άγγελος ήταν ευγενής και διακριτικός με εξαιρετικό χιούμορ και μας μετέφερε με απόλυτη ασφάλεια. Η μεταφορά έγινε με ένα ευρύχωρο και πεντακάθαρο Mercedes van ξεπερνώντας τις προσδοκίες μας. Είναι η πρώτης μας επιλογή χωρίς δεύτερη συζήτηση!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, yankass
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διακοπές Πάσχα 2019
Φέτος το Πάσχα κανονίσαμε να πάμε οικογενειακώς στην Πάτμο για 5 μέρες.
Ήμασταν 4 άτομα με αρκετές αποσκευές και αποφασίσαμε να αναθέσουμε τις μεταφορές μας στους Athenians first από και προς το λιμάνι.Μας πήρε ο Άγγελος με το van και όλα πήγαν ρολόι.Τον Αγγελο τον γνωρίζουμε πολλά χρόνια οπότε υπάρχει εμπιστοσύνη,γεγονός που έκανε τα πράγματα πολύ πιο εύκολα.
Ευχαριστούμε για το άψογο service και θα σας ξανά χρειαστούμε σίγουρα το καλοκαίρι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Anna S