“Ικανοποιητική εμπειρία”

20:00
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κουζονα τύπου Νέας Ορλεάνης προσαρμοσμένη στα Ελληνικά δεδομένα. Πολύ καλές γεύσεις αλλά ακριβό για την ποσότητα που προσφέρει. Αξίζει το τηγανητό κοτόπουλο και το pulled pork.

Ευχαριστούμε, NikosF92

Αλλη μια επίσκεψη αυτή τη φορά για ράμεν και ήταν ΤΕΛΕΙΟ! Λίγος κόσμος , γλήγορη εξυπηρέτηση και μια καπνιστή γεύση στο πιάτο.

1  Ευχαριστούμε, Areti T

Το Poboys δεν μας έχει απογοητεύσει ποτέ! Έχουμε φάει όλο το μενού δύο φορές, τα κορίτσια είναι τρομερά στην εξυπηρέτηση, έχουμε μια προτίμηση στην Ελένη βέβαια. Τα bao buns με brisketτα καλύτερα της πόλης!

Ευχαριστούμε, Babisb_kor
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική μου θα είναι επιεικής μιας και επισκέπτομαι πρώτη φορά το μαγαζί και δοκίμασα μόνο ένα πιάτο. Είχα διαβάσει καλές κριτικές και ήθελα πολύ να δοκιμάσω το pulled pork ένα πιάτο που δεν βρίσκεις εύκολα στην Αθήνα. Έτσι πήρα ένα σάντουιτς με pulled pork . Δεν ήταν σίγουρα αυτό που ξέρω μιας και θεωρώ τον εαυτό μου ειδήμων του είδους. Έλειπαν τα μπαχαρικά ήταν κατω του μετριου ψημένο μύριζε και για κάποιο λόγο ενώ καθυστέρησε να έρθει ήταν κρύο. Ελπίζω την επόμενη φορά που θα επισκεφθώ το μέρος να δοκιμάσω κάποιο άλλο πιάτο και να αλλάξω γνώμη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
94  Ευχαριστούμε, alexandrosg96
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει κάθε αστερι από τα πέντε!!!Πηγαμε Παρασκευή μεσημέρι δυο άτομα.
Εξαιρετικο φαγητό,φιλική και άμεση εξυπηρέτηση, ωραίος χώρος σε πολύ ωραια γειτονιά του Ψυρρή χωρίς φασαρία.
Φάγαμε ένα po'boys sampler για να έχουμε μια συνολική εικόνα του τί προσφέρει το μαγαζί,ένα BMF Burger το οποίο είναι άκρως χορταστικό, και πατάτες με αυγά ματια και fondue τυριών. Πολυ ωραια και κρύα η βαρελίσια μπύρα τους. Δυο άτομα που γενικά το τρώμε το φαΐ μας...Σκάσαμε!Έχουμε πάει σε πολλά burgerαδικα,γι'αυτό ...
Μπραβο και πάλι μπράβο, πολύ καλό μαγαζι,το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, Akis-Maria
Ο/η vasilisporos, Owner του Po' Boys BBQ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας! Μας δίνεται τη δύναμη να συνεχίζουμε !

Po' Boys BBQ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Po' Boys BBQ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!