“«Πολλά για το Τίποτα»”

Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κι όμως δεν τρελάθηκα!
Η ιστορία του καταστήματος δεν συνάδει με την πραγματικότητα !!
Άγευστο ,ξεροψημενο φαγητό που σε παραπέμπειτο στο junk food της γειτονιάς.
Ο χωρος cosy,σαν αγγλική pub με καλή εξυπηρέτηση!
Υπερτιμημένο τόσο μεταφορικά όσο και κυριολεκτικά!!
150 ευρώ για κοτόπουλο σούβλας (;;;;!!!)
Πολλά καλά λόγια για κάτι αδιάφορο!

3  Ευχαριστούμε, Vicky K
Ο/η George K, Owner του Spitjack, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστουμε πολυ που επισκεφτηκατε το καταστημα μας. Σε συντομο χρονικο διαστημα εχουμε καταφερει να αποκτησουμε φανατικους πελατες αλλα δυστυχως οχι εσας.
Η καθε γνωμη ειναι σεβαστη και μας βοηθαει στη συνεχη βελτιωση.
Η ιστορια μας ειναι ακομη πολυ μικρη καθοτι δεν μετραμε παρα λιγες μερες ανοιχτα.
Παρα ταυτα προσπαθουμε για το καλυτερο καθημερινα και θα ηταν προς οφελος ολων η κριτικη σας να αντικατοπτριζει τη πραγματικοτητα και να μην εξυπηρετει τον ανταγωνισμο.
Τελος μπορει ο καθενας να διαπιστωσει τις τιμες μας μεσω του διαδικτυου ειτε απο κοντα ειτε με ενα τηλεφωνημα προκειμενου να εξακριβωσει την τιμολογιακη πολιτικη μας και τις ανακριβειες που προαναφερατε σε σχεση με τις τιμες.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Μετάφραση Google

Spitjack: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Spitjack: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!