Tripadvisor
Αθήνα
Αναζήτηση

“Extraordinary fast food xxx”
Κριτική για: Hoocut, true pitta

Hoocut, true pitta
Παραγγείλετε online
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κάτι διαφορετικό σε πίτα , με βοδινό και προβατίνα ! Προτείνεται για γρήγορο και απολαυστικό μεσημεριανό , και για σβήσιμο μετά από ποταρες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, TimMilios

Έξυπνο και ευρηματικό κονσέπτ παραμένει ακόμη ίδιο στη ποιότητα και τις γεύσεις. Απο αυτα τα μέρη που περίμενες να ανοίξουν και δεν θες να κλείσουν ποτε άσχετα με το ποσό συχνά μπορείς να πας. Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι τα τραπέζια και ο χωρος γενικά όπως είναι στημένος έξω. Προτιμούσα τους αρχικούς πάγκους ως Street food. Η αίσθηση του να κάτσεις μέσα ή έξω έχει τεράστια διαφορά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, katt_athens
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2019

Απαράδεκτο !!!!! Τα σουβλάκια είναι σαν μινιατούρες ! Είναι ακριβό για αυτό που προσφέρει . Απορώ ποιος βάζει 5 αστέρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, vasileia p
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2019

Δεν θυμάμαι πιά πόσες φορές έχω επισκεπτεί το Hoocut! Μας κέρδισε από την πρώτη μας επίσκεψη, με την ποιότητα, με την gourmet γεύση του, με το άψογο σέρβις του. Όλα χειροποίητα, οι πίτες του, οι σως, τα κρέατα. Έχουμε ξεχωρίσει και παίρνουμε πάντα το σουβλάκι κοτόπουλο και το σουβλάκι από μοσχαρίσιο μπιφτέκι. Επίσης το σουβλάκι με πρόβατο είναι ξεχωριστά γευστικό. Οι πατάτες του είναι απίστευτα νόστιμες και οι πίτες του απλά εκτός σύγκρισης με ότι αντίστοιχο κυκλοφορεί στην αγορά. Είναι και θα παραμείνει η πρώτη επιλογή μας για σουβλάκι στο κέντρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, emiskou
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2019

Η μερίδα πατάτες ανύπαρκτες, δεν έχω ξαναδεί τόσο μικρές πατάτες, το σουβλάκι πολύ μικρό για την τιμή του, στεγνό, αδιάφορο, δεν θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Geotdm

Hoocut, true pitta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Hoocut, true pitta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!