“Απαραδεκτοι”

Προσθέστε την.
Παλιά Μαρκίζα
Νο 2.099 από 2.611 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι καλές φωνές ειδικά ο Διαμαντής Διονυσιου είναι το μόνο που αξίζει σε αυτό το μαγαζί. Μας χρέωσαν τα παρελκόμενα σε 2 special μπουκάλια τις σοδες και τα αναψυκτικά από 6 ευρώ όπως και ένα μήλο με ένα πορτοκάλι που ήταν τα φρούτα που έκοψαν στην πιατέλα 15 ευρω. Μας έφεραν και το λογαριασμό σε χαρτί παραγγελιας. Εννοείται πως αν δεν έκοβαν απόδειξη δεν θα πληρωνονταν. Νοοτροπία της αρπαχτής χωρίς καθόλου επαγγελματισμο. Τέτοια μαγαζιά "μολύνουν" τη νύχτα. Τα δύο αστέρια μόνο για τους καλλιτέχνες. Μακρυά από τέτοια μαγαζιά ο κόσμος

Ευχαριστούμε, Petros T
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Το φαγητό ήταν μέτριο.Ο φωτισμός ιδιαίτερα χαμηλός σε σημείο που να σε ενοχλεί θυμίζοντας ξενυχταδικο της εθνικής οδού.Το χύμα κρασί ήταν απλά ξύδι και το γυρίσαμε πίσω.Τιμες ακριβές για αυτό που σου προσφέρει.Δεν θα πήγαινα ποτέ ξανά.

Ευχαριστούμε, manolis n
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017

Ιστορικό μαγαζί αλλά δεν αρκεί μόνον αυτό. Ο ήχος ήταν εκκωφαντικός, που απαγόρευε οποιαδήποτε συζήτηση, ενώ και η ηχητική εγκατάσταση ήταν άθλια. το μαγαζί ήταν ασφυκτικά γεμάτο, όπου φάνηκε πως το προσωπικό -παρά τις φιλότιμες προσπάθειές του- δεν μπορούσε να ανταποκριθεί. Καθίσαμε στις 10.30μμ στον εξώστη σε μπροστινό τραπέζι και το φαγητό μας ήρθε στις 12.40 το πρωί. Μέχρι τότε μας είχε έρθει μια σαλάτα και κρασί. Αντίθετα, τα τραπέζια που ήταν στον κάτω χώρο του μαγαζιού είχαν σαφώς καλύτερη ροή εξυπηρέτησης. Ενδεικτικό, ότι κάποια πρώτα πιάτα ουδέποτε ήρθαν στο τραπέζι μας. Στις 12.40 μας ήρθε μια πιατέλα κρεατικών με καμμένα λουκάνικα, μπιφτέκια που σε απέτρεπαν να τα δοκιμάσεις και φιλέτο κοτόπουλο που έμοιαζε με κατεψυγμένο. Το χύμα κόκκινο κρασί ήταν κακό. Συμβουλή -Να προτιμήσετε εσωτερικά τραπέζια. Εμείς καθίσαμε στον εξώστη σε εξωτερικό τραπέζι και το ηχείο μας τρύπησε το τύμπανο του αυτιού. Ανυπόφορη ένταση και κακή ηχητική εγκατάσταση.

Ευχαριστούμε, IOANNIS A
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Παλιά Μαρκίζα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλιά Μαρκίζα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!