“Λαχταριστές τάρτες στο κέντρο της Αθήνας!”
Κριτική για: The Pie Shop

The Pie Shop
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία από πίτες αλλά με την έννοια της τάρτας. Το μέγεθος τους είναι ικανοποιητικό, αν ηταν μεγαλύτερες θα ήταν υπερβολή. Από γεύση, είναι πάρα πολύ νόστιμες, χρησιμοποιώ πληθυντικό γιατί εκτός από ό,τι παραγγείλαμε μας κερασαν πολλές ακόμη για να δοκιμάσουμε!! Εξαιρετική συμπεριφορά από το προσωπικό, ευγενέστατες και γλυκύτατες σαν τις τάρτες τους!!! Ευχαριστούμε πολύ!!

Ευχαριστούμε, 529klarissab

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκίμασα δυο πίτες και μπισκοτάκι! Πεντανόστιμα! Ωραίος καφές με κλιματισμό να παρεις μια ανάσα! Δοκιμάστε το!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Matinasvv
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2020

Είναι ακριβό.
Αλλά είναι το πιο τέλειο μαγαζί του κόσμου!
Η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη, καλοσυνάτη με αμεσότητα στον πελάτη. Κόβει μπροστά μου κάποιο γλυκάκι που μόλις έφτιαξε και με κερνά κάθε φορά όσο περιμένω να πληρώσω την πίτα που διάλεξα.Τα υλικά τόσο φρέσκα, οι γεύσεις αξεπέραστες, το βαζεις στο στόμα σου και δεν το μασάς το καταπίνεις κατευθείαν γιατί λιώνει! Αξίζει τα λεφτά του, πρέπει όλοι να πάτε έστω μια φορά. Θα το θυμάστε για πάντα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, MissBloo
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Μείναμε σχεδόν μια εβδομάδα Αθηνά και το ανακαλυψαμε τυχαια κ εκτοτε περνούσαμε για take away καφεδακι! Δοκιμάσαμε, αλλά και μας κέρασαν, σχεδόν όλες τις γλυκές και αλμυρές τους πίτες. Αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη ! Στα συν, το ευγενέστατο προσωπικό :)

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Truestories_loading
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ποικιλία σε νόστιμες αλμυρές και γλυκές πίτες. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και χαμογελαστό. Αφού μας έδωσαν λίγο να δοκιμάσουμε από 2 διαφορετικές αλμυρές πίτες, παραγγείλαμε άλλες τρεις να φάμε και στο τέλος μας κεράσανε μία ποικιλία από γλυκές πίτες και τάρτες. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, violettad516

The Pie Shop: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The Pie Shop: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!