“Αρκετα καλο!”
Κριτική για: Φάρμα Μπράλου

Φάρμα Μπράλου
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με την παρεα μου σαββατο βραδυ! Το μαγαζι ηταν πολυ καλο, το service αρκετα γρηγορο για σαββατο βραδυ, τα κρεατα ηταν ολα φοβερα, μπορει να ηταν λιγο ακριβο αλλα αξιζε η εμπειρια! Βαζω πολυ καλο κ οχι τελειο γιατι χρειαζεται λιγο βελτιωση στα ορεκτικα οπου δεν ηταν κατι εξαιρετικο!σιγουρα θα ξαναπαμε!

Ευχαριστούμε, Christos S

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό !!! Δεν έχω φάει καλύτερο κρέας πουθενά άλλου!!!καποιοι θα πουν ακριβό αλλα σε αποζημιώνει η γεύση , το σωστό ψήσιμο , ευγενικά παιδιά , αριστη εξυπηρέτηση !!!

Ευχαριστούμε, Despina K
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δευτερη επισκεψη στο εστιατοριο και ηταν το ιδιο τελεια με την πρωτη φορα. Ποιοτητα που δυσκολα συναντας καπου αλλου στην αθηνα. Αψογο ψησιμο στο κρεας και καταπληκτικο service. Σιγουρα θα ξαναπαμε

Ευχαριστούμε, Babis K
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν ανεβάζεις μόνο σου τον πήχη τόσο ψηλά δημιουργείς προσδοκίες... για 45€ το κεφάλι με 1 μπουκάλι μπύρα θα πρέπει να μην ξέρεις το τρως. Δυστυχώς ξέρεις... ένα πολύ κακοψημένο κομμάτι κρέας.
Συνόδευα μια κοπέλα η οποία λέει στον χασάπη "εγώ το κρέας το θέλω πολύ καλά ψημένο" αντι λοιπον να της πρότεινε ο χοιρινό ή κατσίκι που επίσης είχε στην βιτρίνα επιμένει να της δώσει μοσχάρι. Εννοείται ότι well done μοσχάρι δεν τρώγεται με τίποτα. Το δικό μου μέτρια ψημένο προς ώμο. Καμένο από έξω και κόκκινο μέσα τίποτα το ιδιαίτερο.
Αν ήταν 20€ το κεφάλι και παλι θα έβαζα 3/5. Έχω φάει σε πολλά steak houses στην Αθήνα και εκτός είναι από τα πιο ακριβά αλλά το κυριότερο από τα χειρότερα που έχω φάει.

1  Ευχαριστούμε, A R
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Είχα αγοράσει κρέας από το κρεοπωλείο κάτι μοσχίδες Τ-bone, ribeye, ένα κάρο λεφτά για κρέας που ήταν σκληρό και άνοστο οπότε την είχα διαγράψει την φάρμα... αλλά δυστυχώς η παρέα αποφάσισε να πάμε στο εστιατόριο. Οk το περιβάλλον με μια ωραία βιτρίνα προβολής των κρεάτων φιλικό σέρβις, τα πρώτα δηθενιές δεν σε ενδιαφέρουν σε κρεατάδικο πήραμε 2 σαλάτες τίποτε το ιδιαίτερο και εστιάσαμε στο κρέας .Οι τιμές μας κόψανε την όρεξη για ντόπιο κρέας. Η παραγγελία άργησε πολύ ξεκινάω από το ribeye με λίγο μάρμαρο στην μέση μύριζε είχε αρπάξει την οσμή του χαλασμένου κρέατος δεν το φάγαμε δεν το χρεώσανε, τα παιδάκια μόνο παιδάκια δεν ήταν στεγνά πιό άνοστα πεθαίνεις, το t-bone γάλακτος άνοστο αδίαφορο δεν καταλάβαινες τι έτρωγες μόνο το steak black angus ήταν καλό. Πραγματικά πολύ ντόρος για το τίποτα.

1  Ευχαριστούμε, Erianna L

Φάρμα Μπράλου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φάρμα Μπράλου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!