“Χοιρινο σουβλακι!”

Best Taste Experts
Γειτονιά: Κάτω Πετράλωνα
Γειτονιά: Κάτω Πετράλωνα
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Σιγουρα το καλυτερο χοιρινο σουβλακι.
Καλες τιμες.
Φιλικο προσωπικο.
Λιγο ακαταστατος ο χωρος φανταζομαι απο την πολυ δουλεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Droopyss

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι άνθρωποι πρέπει να είναι υπερολικά άσχετοι !
Ναι δεν εξηγείται αλλιώς ! Η κριτική αφορά τημ διανομή φαγητού και όχι κάτι άλλο. Ζήτησα λοιπόν μαζί με την παραγγελία μου και 3 μπύρες . Ομως επειδή η παραγγελια μου ήταν μεσημέρι στον εργασιακό χώρο ζήτησα 3 φορές να μην φαίνονται ότι είναι μπύρες( Διπλή σκούρα σακούλα ή μέσα σε χαρτί από σουβλάκια). Ήρθε ο διανομέας με μια διαφανή σακούλα που έξεχαν τα μπουκάλια απο πάνω και την παρατάει στην γραμματεία. Τι και αν είπα εγώ τι και αν ζήτησα 3 φορές να μην φαίνονται, μπαινάκης βγαινάκης.Παρότι πήρα τηλ να διαμαρτυρηθώ δεν άκουσα ούτε ένα συγνωμη... Από τις μπύρες ( όπως και απο όλα τα ποτά) έχετε κοντά 100% κέρδος αλλά όμως δεν τους ενδιαφέρει.
Γράφω τόσα χρόνια κριτικές στο tripadvisor δύσκολα αφήνω τέτοια κριτική αλλά η συμπεριφορά αυτή το επιβάλει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 533dimitrisp
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2021

Ενα οκ σουβλακι σε κανονικες τιμες και κανονικη ποσοτητα και ποιοτητα. Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.

3  Ευχαριστούμε, titinaki_s
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2020

Μας το συστησαν για το σουβλακι του που πραγματι ηταν νοστιμο.Χαρακτηριστικο ειναι οι τεραστιες σαλατες του.Αποτελει μια καλη επιλογη για την περιοχη

3  Ευχαριστούμε, tsakirap0st
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έκανα παραγγελία και μετά από μια ώρα ακόμα εννοείται δεν είχε έρθει και κάλεσα τηλεφωνικά να μάθω την πορεία, άγνωστο μου είπαν έχουν πολύ δουλειά και εμένα 2 στενά πιο κάτω, απαράδεκτοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, isixt660x

Best Taste Experts: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Best Taste Experts: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!