“Αγενης!! So rude”

Anglais Athens
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η αγενεια των υπαλληλων θολωνουν την ομορφια της θεας!!!! Ανιδεοι θρασυτατοι. Ηθελα να απολαυσω το ποτο μου το βραδυ κ η πιτσιρικα που εχουν για σερβις μας εκανε να αγανακτησουμε. Κ εγω δουλεψα σερβις αλλα οταν δεν την παλεψα παραιτηθηκα δεν εβγαλα τα χαλια μου στους πελατες! Η θεα αξιζει ομως και αυτο μας κρατησε εστω και λιγο.

Ευχαριστούμε, denina12

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ναι μεν ωραία θέα, αλλά το σέρβις για Κυριακή απόγευμα ηταν άθλιο. Περίμεναμε πάρα πολύ, η κοπελα που κράταγε την σειρα και τις κρατήσεις ήταν ανιδεη για το πόστο της και πως να διαχειριστεί τα πόστα, ένας σερβιτόρος σχεδόν μας έβρισε γτ καθομασταν εκεί που μας είπε η κοπέλα να περιμένουμε και γενικά είμαστε πολύ απογοητευμένοι με την όλη εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, WordTraveler T
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη ταράτσα της Αθήνας από άποψη θεάς και χώρου !!! Πολύ όμορφο μαγαζί ακόμα και για τον χειμώνα. Οι τιμές είναι αρκετά τσιμπημένες θα έλεγα αλλά ίσως είναι δικαιολογημένες για τα όσα προσφέρει το μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Κάρολος Δ
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στον εσωτερικό του χώρο μια και έβρεχε. Μέσα η ατμόσφαιρα καλοκαιρινή παρολαυτα !! Πιστεύω ότι ίσως θα έπρεπε για τον εσωτερικό τους χώρο να ρίξουν τις τιμές τους, αφού δεν είσαι έξω για να πληρώσεις τη θεα ..

Ευχαριστούμε, Stamatina_Fa
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί σε πολύ ωραία τοποθεσία και ωραία θέα. Απο τη στιγμη που κατσαμε περιμέναμε μισή ώρα για να έρθει ο σερβιτόρος με μηδέν καλη διάθεση.. Ο καφές μέτριος και εννοείται δεν μας έφεραν καν νερά ενω ζητησαμε 3 φορές. Δεν πρόκειται να ξαναπαμε εκτός εαν βελτιώσουν τους ρυθμούς τους και την εξυπηρέτηση τους!κρίμα γιατί είναι ενα μαγαζί που αξίζει σε θέμα τοποθεσίας

Ευχαριστούμε, Eutuxia C

Anglais Athens: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Anglais Athens: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!