“Ενδιαφέρον”

Νο 1.712 από 2.639 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Μικρός κατάλογος, πράγμα που εξασφαλίζει και καλό φαγητό. Μικρός, υπέροχος χώρος και ευγενικό προσωπικό. Οι τιμές ίσως θα έπρεπε να προσαρμοστούν στην ιδέα του street food ή οι ποσότητες να μεγαλώσουν. Οπως και να έχει όμως, σίγουρα πολύ καλή εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Constantinos C

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καρι και πάρα πολύ τζίντζερ σε ένα μικρό γεύμα με υψηλή τιμή.
Υπερεκτιμημενο αλλά πολύ χιπστερ σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον αυτό και όχι τα 20 ευρώ που θα κληθεί να πληρώσει για κακή απομίμηση ασιατικου street food

Ευχαριστούμε, Effie C
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε 3 ατομα,πήραμε dim sim,bao me xoirino και σουπα. ωραία αλλα ακριβά με μικρές ποσότητες. Πληρώσαμε 24 ευρω και δεν χορτάσαμε και πήγαμε και σε άλλο μαγαζί για να χορτάσει ο γιος μου.Αν κατέβουν οι τιμές θα ξαναπηγαινα.

1  Ευχαριστούμε, Spiridoula K
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018

Είχα ακούσει τόσα και είπα να δοκιμάσω παρότι δεν είναι του γούστου μου αυτή η κουζίνα. Επιπλέον μου είναι εξαιρετικά συμπαθής και ο ιδιοκτήτης από το όσο τον παρακολουθώ στην τηλεόραση.
Απογοητεύτηκα. Πήρα Dim sum Shuijiao...Το φαγητό μου μύριζε άσχημα και σε γεύση ήταν από τα χειρότερα πιάτα που έχω δοκιμάσει. Σκέφτηκα πως ίσως είμαι εγώ η παράξενη, αλλά και η υπόλοιπη παρέα δεν ενθουσιάστηκε.

Ευχαριστούμε, sofoudeli
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό και χαριτωμένο street food, πεντακάθαρο με το πιο ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό ever!
To φαγητό είναι καλό και η μόνη του δικαιολογία για τις αρκετά τσιμπημένες τιμές είναι το εξωτικό του θέματος. Δοκιμάσαμε dim sum κοτόπουλο – γαρίδα, τα bao buns κοτόπουλου αλλά και τα vegan και μας άρεσαν αρκετά ώστε να θέλουμε να ξαναπάμε. Κατά τα άλλα, ένα δεκάευρο το θες για να χορτάσεις, plus τα bao buns ψωμάκια είναι μάλλον έτοιμα, όπως και οι σάλτσες. Ίσως μια trademark sauce να απογείωνε το μενού.

Ευχαριστούμε, Lou K

Pink Flamingo Dim Sum: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pink Flamingo Dim Sum: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!