“Αποψη”

Νο 1.747 από 2.635 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Δεν ξέρω τι να πω ....ότι και αν έχω δοκιμάσει είναι πολύ καλό...τα παιδιά στον μαγαζί είναι πάντα με διάθεση σέ ότι και να θές.. αξίζει να πάτε μια βόλτα από το CENTRO είναι ένα από τα καλύτερα καφέ κουζίνα στον Σύνταγμα!!!

Ευχαριστούμε, Nikolaos P

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2017

Εκτός απο τον καφέ που ειναι υπέροχος (ζεστός και κρύος) εχω δοκιμάσει τα φρεσκότατα panini και την pizza που βλεπω να μου τα ετοιμαζει ο σεφ μπροστά μου.
Υπάρχουν τραπεζάκια έξω αλλά και χώρος στον πάνω όροφο! Υπέροχη ατμόσφαιρα και φιλικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, Rena T
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο περιβάλλον με εξαιρετικό καφέ στο κέντρο της Αθήνας σε ιταλικό στυλ με τέλεια Πανίνι, πίτσες και σαλάτες και το πιο βασικό ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!! Συγχαρητήρια!!! Συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, Giota R
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Centro Cucina E Caffe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Centro Cucina E Caffe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!