“Μπα..”

Νο 2.291 από 3.009 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Παγκράτι
Γειτονιά: Παγκράτι
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2020

Μπέργκερ πολύ κάτω του μετρίου. Πήραμε το κλασικό. Ωμό κρεμμύδι, άγευστο μπιφτέκι και γενικά άδειο μπέργκερ. Το ψωμί τελείως αδιάφορο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, NiKarats

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

Παρήγγειλα μια σαλάτα Καίσαρα και εκτός από τα υλικά που έγραφε στην περιγραφή πάτησα σαν έξτρα υλικό τα κρουτον.Η σαλάτα που παρέλαβα είχε μαρούλι και πέντε κρουτον.Πληρωσα πέντε ευρώ για να φάω μόνο μαρούλι και κρουτον.

Ευχαριστούμε, Afriditi1993
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2020

Ασφαλής επιλογή για burger με καλή ποιότητα. Δεν θα ξαναπάμε όμως, λόγω αντί επαγγελματικής συμπεριφοράς της σερβιτόρα στο κατάστημα Παγκρατιου

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, StellaPapavas
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Παραγγείλαμε ένα vegetarian meal και μετά από 55 ολόκληρα λεπτά ήρθε ένα σκέτο burger ενώ μας είχαν χρεώσει κανονικά για ολόκληρο το γεύμα. Πήραμε τηλέφωνο και μας είπαν ότι δεν μπορούν να μας επιστρέψουν τη διαφορά παρά μόνο να έρθουν να πάρουν πίσω το burger και να μας το ξαναφέρουν μαζί με τα συνοδευτικά, δηλαδή να περιμένουμε άλλη μια ώρα ενώ έπρεπε να φύγουμε για δουλειά. Με λίγα λόγια, μας έκλεψαν 2 ευρώ με το έτσι θέλω και όταν τα ζητήσαμε πίσω μας είπαν ότι δεν μας τα δίνουν!!! Απολύτως απαράδεκτοι και άχρηστοι σε αυτό που κάνουν. Μην τους προτιμήσετε για κανέναν λόγο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, LilyDiafani
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό θεσπέσιο. Τα μπέργκερ ζουμερά και οι πατάτες άψογες. Θα ήθελα λίγο περισσότερη σως στα μπέργκερ, αλλά η γεύση είναι πραγματικά υπέροχη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 493charism

Simply Burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Simply Burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα