“Βασιλοπιτα”

Zuccherino
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ίσως η καλύτερη βασιλόπιτα που έχω φάει,με πολύ καρύδι,χωρίς να είναι πολύ γλυκιά,και σε αρκετά καλή τιμή,σε σχέση με το μέγεθος και την ποιότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, _Q9810EK
Ο/η Elisavet N, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητή/έ _Q9810EK, σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την παραδοσιακή μας βασιλόπιτα κέικ. Σας ευχόμαστε μια όμορφη και γλυκιά νέα χρονιά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Φρέσκα γλυκά κ παγωτά
Καλές τιμές
Το συστήνω ανεπιφύλακτα
Περιορισμένα τραπέζια για να καθίσεις, μπορείς όμως κ take away

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Roulagr
Ο/η Elisavet N, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητή Roulagr, σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την επίσκεψή σας στο κατάστημά μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί ωραίος χώρος καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό του μαγαζιού εξαιρετικό μαγαζί παρά πολύ καλή ποιότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Stefanos A
Ο/η Elisavet N, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ Στέφανος Α, σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα διαβάζοντας σχόλια σαν το δικό σας. Στόχος μας είναι κάθε επισκέπτης μας να έχει μία όμορφη και γευστική εμπειρία στα καταστήματα μας! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2022

Καποια οκ προιοντα με γευση και ποσοτητα οκ αλλα τιποτα το ιδιαιτερο και με χαμηλη ποιοτητα. Η υπαλληλος απαραδεκτη εξυπηρετουσε σε αδειο μαγαζι βαριεστημενα και βαριοταν να εξηγησει τι ειναι τα προιοντα. Και ειναι πραγματικα ντροπη να ακουει ο πελατης τον προφανως ιδιοκτητη να μιλαει τηλεφωνικα με καποιον προφανως υπαλληλο και να του λεει για τα λαθη σε παραγγελιες και πως με τα λαθη σε παραγγελιες θα σκοτωσουν κανεναν ανθρωπο. Μπροστα στους πελατες τηλεφωνημα για το οτι θα σκοτωσουν κανεναν ανθρωπο. Απαραδεκτο. Και οι τιμες πολυ υψηλες με χαμηλη ποιοτητα. Τιμες πολυ υψηλες για αυτο που προσφερει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
1  Ευχαριστούμε, titinaki_s
Ο/η Elisavet N, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2022

Αγαπητή titinaki_s, σας ευχαριστούμε για τον χρόνο και την κριτική σας. Λυπούμαστε ιδιαίτερα διαβάζοντας το συγκεκριμένο σχόλιο, καθώς το περιστατικό που αναφέρετε είναι απόλυτα αβάσιμο και υποθετικό και σίγουρα δεν αφορά το δικό μας κατάστημα και το δικό μας προσωπικό. Όσο για το σχόλιο σας αναφορικά με τις τιμές και την ποιότητα, πραγματικά μας εκπλήσσει, καθώς οι πρώτες ύλες που χρησιμοποιούμε είναι εξαιρετικής ποιότητας και φυσικά το κόστος των προϊόντων μας και κατά συνέπεια η τιμή πώλησης επηρεάζεται, όπως και όλη η υπόλοιπη αγορά, από δεδομένες συνθήκες που επικρατούν παγκοσμίως.

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2022

Παρήγγειλα μία τούρτα γενεθλίων που παρέλαβα σήμερα. Αυτή η κριτική αφορά αποκλειστικά την συμπεριφορά απέναντι στον πελάτη και όχι την ποιότητα του προϊόντος, καθώς ακόμα δεν την έχουμε δοκιμάσει. Μετά από πολύ ψάξιμο, αποφάσισα να παραγγείλω από αυτό το κατάστημα γιατί, σύμφωνα με τη σελίδα τους για παραγγελίες πάνω από 35 ευρώ, δεν χρεώνουν μεταφορικά σε ορισμένες περιοχές.

Βλέποντας με τον ταχυδρομικό κώδικα ότι είναι η περιοχή μου στη λίστα τους, παρήγγειλα από αυτούς. Χρεώθηκα 10 ευρώ μεταφορικά, που μάλλον έπρεπε να είχα αρνηθεί να πληρώσω και να στείλω την τούρτα πίσω. Τους κάλεσα αμέσως μετά που παρέλαβα, να ρωτήσω γιατί συνέβη αυτό. Η κοπέλα στο τηλέφωνο, αν και ευγενέστατη, μου εξήγησε ότι, μέσες-άκρες, είναι δικό μου το λάθος, γιατί δεν παρήγγειλα μέσω e-shop. Κοιτώντας ξανά το site τους, αυτό ακριβώς έκανα.

Κυριολεκτικά, "πάτησα" e-shop, επέλεξα τις τούρτες γενεθλίων από τη λίστα και συμπλήρωσα τη φόρμα που ακολουθεί. Η κοπέλα επέμεινε ότι η παραγγελία έγινε τηλεφωνικά, εννοώντας ότι με κάλεσε για να μιλήσουμε πιο συγκεκριμένα. Όταν την ρώτησα εάν η χρέωση προκύπτει από το 5άλεπτο τηλεφώνημα μας, μου ξαναείπε ότι ήταν τηλεφωνική η παραγγελία.

Στο τηλέφωνο, ενώ είχε αναφέρει την τιμή περίπου της τούρτας (65 ευρώ), παρέλειψε να κάνει την οποιαδήποτε αναφορά σε χρέωση για έξοδα αποστολής. Τελικά κατέληξα να πληρώσω 81 ευρώ (25% επιπλέον χρέωση), τα οποία, αν το είχα σκεφτεί καλύτερα, θα έπρεπε να είχα αρνηθεί να πληρώσω και να στείλω πίσω το γλυκό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, I811LB_
Ο/η Elisavet N, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Μαρτίου 2022

Σας ευχαριστούμε για το μήνυμα σας. Λυπόμαστε ειλικρινά για το ατυχές συμβάν με την λάθος χρέωση που έγινε άθελα μας στην παραγγελία σας. Όπως σας έχει ενημερώσει συνεργάτης μας, έχει ήδη επιστραφεί όλο το ποσό των μεταφορικών, που εκ παραδρομής χρεώθηκε στο τελικό κόστος της παραγγελίας σας. Ζητάμε συγγνώμη για το λάθος από την πλευρά μας και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Zuccherino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Zuccherino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!