“Ντροπή”

Zuccherino
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2021

Ομορφο μαγαζί,όμως απαράδεκτη συμπεριφορά από το προσωπικό απαράδεκτα προϊόντα ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΑ!!!!!! Και δεν αναλαμβάνουν την ευθύνη τους αγέλαστη και αγενής!!!!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!!!!!υπάρχουν τόσο ωραία μαγαζιά φιλικά και ζεστά με άψογη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, L9798IUek

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος, άψογη εξυπηρέτηση και αυτα που δοκιμάσαμε εξαιρετικά!! Το κέικ φυστικιου ειδικά ΥΠΈΡΟΧΟ!!

Ευχαριστούμε, 807dimitras
Ο/η ElisavetN7, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή/έ 807dimitras, σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλιά σας καθώς και για την προτίμηση που μας δείχνετε. Πρωταρχικός μας στόχος είναι να σας προσφέρουμε άριστης ποιότητας προϊόντα και εξυπηρέτηση και ένα χαλαρωτικό και όμορφο περιβάλλον. Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σε κάποιο από τα καταστήματά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικότητα γλυκά και παγωτά
Ποικιλία, δε ξέρεις τι να διαλέξεις, όλα υπέροχα, άψογη εξυπηρέτηση.
Στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης.

Ευχαριστούμε, Jim-Moschovopoulos
Ο/η ElisavetN7, Μάρκετινγκ του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Jim-Moschovopoulos, σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας και για το χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που έχετε γνωρίσει κ αγαπήσει τα προϊόντα μας. Όλη η ομάδα των Zuccherino προσπαθούν καθημερινά να προσφέρουν στους πελάτες μια άρτια γευστική εμπειρία. Θα είναι χαρά μας να σας καλωσορίσουμε κ πάλι σε ένα από τα καταστήματά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλά τέλειο! Τα γλυκά σε κουπάκι είναι το κάτι άλλο! Δοκιμάστε οπωσδήποτε salted caramel και Lila pause!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, kdragoudaki
Ο/η ElisavetN7, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή drConstance, σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας και για το χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που έχετε γνωρίσει τα προϊόντα μας και έχετε μάλιστα επιλέξει τα αγαπημένα σας. Στην επόμενη επίσκεψή σας σε κάποιο από τα καταστήματά μας, σας προτείνουμε να δοκιμάσετε και το χειροποιήτο παγωτό μας. Είμαστε σίγουροι ότι θα το λατρέψετε! Zuccherino Team

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία σε γλυκά και παγωτά.. πλούσιες γεύσεις.. αδυναμία μας το cheesecake..
Τιμές μάλλον τσιμπημένες..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Teta T
Ο/η ElisavetN7, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Zuccherino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή Teta T, σας ευχαριστούμε για την κριτική σας καθώς και το χρόνο που αφιερώσατε σε αυτήν. Πρωταρχικός μας στόχος είναι να σας προσφέρουμε άριστης ποιότητας προϊόντα και εξυπηρέτηση σε ένα χαλαρωτικό και όμορφο περιβάλλον. Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σε κάποιο από τα καταστήματά μας. Με εκτίμηση. Zuccherino Team

Zuccherino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Zuccherino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!