“Dinner”
Κριτική για: Oineas Restaurant

Oineas Restaurant
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Πρωινό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο φαγητο τελειο και φιλικο σερβις!!!! Φιλικο προς τα ζωα το συνιστω ανεπιφυλακτα .Μπαμπης το καλυτερο σκυλι του κοσμου. Ευχαριστω πολυ!

Ευχαριστούμε, Sophia F
Ο/η Christina K, Owner του Oineas Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητή Sophia F,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ωραία σχόλιά σας, μας κάνετε υπερήφανους και η θετική γνώμη σας μας υποχρεώνει να συνεχίσουμε έτσι και ακόμα καλύτερα.

Για ακόμα μία φορά, ευχαριστούμε για την κριτική σας και σας περιμένουμε ξανά όσο το δυνατόν πιο σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017

Το συστηνω ανεπιφυλακτα. Πολυ μεγαλη ποικιλια πιατων, πολυ νοστιμα και προσεγμενα.Η διακοσμηση ειναι πολυ ωραια.Περιπου 20€ το ατομο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, marygreece_8
Ο/η Christina K, Owner του Oineas Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητή marygreece_8,

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση ! Εκπληκτικά γεύματα σε όμορφα πιάτα και πολύ καλή αισθητική του χώρου ! Σας το συνιστούμε ανεπιφύλακτα :) :) καλή χρονιά με υγεία και χαμόγελα !

Ευχαριστούμε, Anestis K

Αγαπητέ Anestis K,

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συγκλονιστικο φαγητο!!!ειμαστε παλι εδω και μπραβο για την διατηρηση της ποιοτητας και της γευσης!!!

Ευχαριστούμε, Γεωργια Κ

Αγαπητή Γεωργια Κ,

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

Πήγα για πρώτη φορά την προηγούμενη εβδομάδα και απόλαυσα το υπέροχο φαγητό (φοβερό ψαρονέφρι),την ζεστή ατμόσφαιρα και το ευγενικό προσωπικό!Θα το ξαναπροτιμησω λίαν συντόμως!!!

Ευχαριστούμε, Evi S

Αγαπητή Evi S,

Χριστίνα Κορδά

Oineas Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Oineas Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!