Tripadvisor

Κριτική για: Σχολαρχείο

Σχολαρχείο
Νο 1.896 από 3.217 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα χάλι, απαράδεκτη και επιθετική εξυπηρέτηση, αν δεν συμπληρώσετε τα 10€ της υποχρεωτικής κατανάλωσης θα πληρώσετε από 10€ για τον αέρα, προφανώς και χωρίς απόδειξη..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _C3279UH

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Ωραίος χώρος για να συγκεντρώνεται η παρέα,με καλή μουσική και καλό φαγητό.Τιμές πολύ προσιτές ,σωστή εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
38  Ευχαριστούμε, THOMAS A
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι παρειστικο με ωραία μουσική για πιο μικρές ηλικίες. Μέτριο φαγητό καλή εξυπηρέτηση. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
5  Ευχαριστούμε, 814ioannag
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2018

Λοιπόν, έμεινα αρκετά ευχαριστημένη με το μαγαζί. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο, φρέσκο και καλομαγειρεμένο. Οι τιμές πολύ καλές για αυτό που σου πρσφέρουν. Οι τουαλέτες αρκετά καθαρές. Το μόνο αρνητικό στο μαγαζί, είναι οι υπάλληλοι. Η μελαχρινή σερβιτόρα δεν ήταν καθόλου ευγενική και εξυπηρετική. Όλη την ώρα ήταν μέσα στην ξινίλα και ζήτημα να μας χαμογέλασε μία φορά. Ο μπάρμαν; Δεν ξέρω ακριβώς τι συνέβαινε με αυτόν. Το τραπέζι μου ζήτησε ποτό, όχι κάτι σπυδαίο, τσίπουρο με χυμό φράουλα. Και ενημερωθήκαμε, πως ο μπάρμαν δεν μπορεί να κάνει πια ποτά γιατί έχει φύγει. Ο μπάρμαν έχει φύγει από το μαγαζί στις 11 το βράδυ; Εκείνη την ώρα σχολάει δηλαδη τις Παρασκευές; Δεν μου φαίνεται καθόλου λογικό, ειδικά όταν τον βλέπω να βρίσκεται πίσω από το μπαρ και να κουβεντιάζει σταμάτητα με τον DJ, σερβίροντας μπύρα σε άλλους πελάτες. Βαριόταν να μας το φτιάξει; Τους τελείωσε το τσίπουρο και δεν ήθελαν να μας το πουν; Πραγματικά δεν έχω ιδέα. Η μόνη υπάλληλος, η οποία είχε θετική διάθεση και ήταν χαμογελαστή, ήταν η σερβιτόρα με τα ξανθά μαλλιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Sylvia K
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ αφιλόξενοι. Ουσιαστικά μας έδιωξαν για να κάτσουν γνωστοί τους, με το να στέκονται πάνω απ τα κεφάλια μας επιδεικτικά και το προσωπικό κοιτούσε αδιάφορα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, kwnstantinosa2018

Σχολαρχείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σχολαρχείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!