Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

καταπληκτικο ξενοδοχειο.....το προσωπικο παντα ετοιμο να σε εξυπηρετησει.....το δωματιο υπερ μεγαλο σε σημειο να μην καταλαβαινεις οτι ειναι ξενοδοχειο αλλα το ρετιρε στην Συγγρου......το μονο ισως αρνητικο που θα μπορουσα να βρω ειναι οτι ενω στην τηλεοραση επαιζε ολα τα δορυφορικα καναλια στα ελληνικα ειχαμε προβλημα...

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Stasou M
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Ευγενεστατο Προθυμο προσωπικο, μεγαλα ανετα καλως εξωπλισμενα δωματια.
Ευκολα προσβασιμο με το Μετρο, σε κοντινη αποσταση παρα πολλα καλα εστιατορια.
Το προσωπικο σε κανει να αισθανεσαι οτι εισαι στο σπιτι σου.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Eteokles
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλά το πιο τέλειο σημείο διαμονής στο κέντρο της Αθήνας!!! Από το προσωπικό, την θέα από τις πλαϊνες σουίτες το μέγεθος τον δωματίων, τι να πω μπράβο και πάλι μπράβο!! Νομίζω ότι τα ξενοδοχεία στο Σύνταγμα και την Ομόνοια δεν έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά!!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Cgousgounis
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018

Ενθουσιασμένη πραγματικά!!!! από που να ξεκινήσω από την υπάλληλο που μας υποδέχτηκε( και η υπάλληλος όταν αναχωρήσαμε ευγενέστατη)από το ΤΕΡΑΣΤΙΟ δωμάτιο σουίτα, το ποσό καθαρό και προσεγμένο ήταν το κέρασμα που μας περίμενε!! Το κρεβάτι ΤΕΛΕΙΟ και τα μαξιλαρια επίσης και πιστέψτε με είμαι πολύ απαιτητική!!! Απλό και προσεγμένο ντεκόρ!! Αγάπησα τα χρυσές βρύσες του μπάνιου !!
Όχι απλά θα ξαναπάω θα γίνει το στέκι μου!!
Μπράβο σας!!!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Vicky K
Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2017

Με απόσταση ακριβώς 88 βήματα από τον σταθμό του μετρό, η πρόσβαση σε αυτό το κατάλυμα ήταν υπερπανεύκολη, ακόμα και μετά από μια πολύ πρωινή πτήση, μετά από την οποία δεν έβλεπα την τύφλα μου. Το προσωπικό υποδοχής βοηθητικό στον υπερθετικό βαθμό, με έκανε να νιώσω φιλόξενα και άνετα από την πρώτη κιόλας στιγμή! Το δωμάτιο άνετο, ευάερο και ευήλιο, όμορφο και πρακτικό, βολικό και αισθητικά ευχάριστο. Το πιο σημαντικό στοιχείο όμως, επιμένω, ήταν το προσωπικό, που έκαναν τη μεγάλη διαφορά στη διαμονή μου: λόγω αυτού, θα επιλέξω αυτό το κατάλυμα ξανά και ξανά!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Yo-man73