Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Ευγενεστατο Προθυμο προσωπικο, μεγαλα ανετα καλως εξωπλισμενα δωματια.
Ευκολα προσβασιμο με το Μετρο, σε κοντινη αποσταση παρα πολλα καλα εστιατορια.
Το προσωπικο σε κανει να αισθανεσαι οτι εισαι στο σπιτι σου.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Eteokles
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλά το πιο τέλειο σημείο διαμονής στο κέντρο της Αθήνας!!! Από το προσωπικό, την θέα από τις πλαϊνες σουίτες το μέγεθος τον δωματίων, τι να πω μπράβο και πάλι μπράβο!! Νομίζω ότι τα ξενοδοχεία στο Σύνταγμα και την Ομόνοια δεν έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά!!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Cgousgounis
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018

Ενθουσιασμένη πραγματικά!!!! από που να ξεκινήσω από την υπάλληλο που μας υποδέχτηκε( και η υπάλληλος όταν αναχωρήσαμε ευγενέστατη)από το ΤΕΡΑΣΤΙΟ δωμάτιο σουίτα, το ποσό καθαρό και προσεγμένο ήταν το κέρασμα που μας περίμενε!! Το κρεβάτι ΤΕΛΕΙΟ και τα μαξιλαρια επίσης και πιστέψτε με είμαι πολύ απαιτητική!!! Απλό και προσεγμένο ντεκόρ!! Αγάπησα τα χρυσές βρύσες του μπάνιου !!
Όχι απλά θα ξαναπάω θα γίνει το στέκι μου!!
Μπράβο σας!!!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Vicky K
Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2017

Με απόσταση ακριβώς 88 βήματα από τον σταθμό του μετρό, η πρόσβαση σε αυτό το κατάλυμα ήταν υπερπανεύκολη, ακόμα και μετά από μια πολύ πρωινή πτήση, μετά από την οποία δεν έβλεπα την τύφλα μου. Το προσωπικό υποδοχής βοηθητικό στον υπερθετικό βαθμό, με έκανε να νιώσω φιλόξενα και άνετα από την πρώτη κιόλας στιγμή! Το δωμάτιο άνετο, ευάερο και ευήλιο, όμορφο και πρακτικό, βολικό και αισθητικά ευχάριστο. Το πιο σημαντικό στοιχείο όμως, επιμένω, ήταν το προσωπικό, που έκαναν τη μεγάλη διαφορά στη διαμονή μου: λόγω αυτού, θα επιλέξω αυτό το κατάλυμα ξανά και ξανά!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Yo-man73
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017

Πρόκειται για ένα καινούριο ξενοδοχείο, με άνετα δωμάτια, που μπορεί να φιλοξενήσει άνετα και 4 ενήλικες σε ένα δωμάτιο. Παρέχει τις αναμενόμενες και απαραίτητες υπηρεσίες, βρίσκεται σε εξαιρετική θέση, δίπλα σε σταθμό μετρό, πάνω στη Λ.Συγγρού από την οποία διέρχονται πολλά λεωφορεία. Με τα πόδια μπορέις να φτάσεις στο μουσείο Ακρόπολης.Ο ανελκυστήρας είναι λίγο στενός, το αναφέρω σε περίπτωση που υπάρχει καροτσάκι για ΑΜΕΑ ή παιδάκια. Οι παροχές του δωματίου (έπιπλα, άνεση, καφές, κουζίνα για πρόχειρα γεύματα, πολύ καλό wifi) είναι εξαιρετικές. Επίσης, το προσωπικό είναι ιδαίτερα ευχάριστο, πολύ πρόθυμο να βοήθησει και να εξυπηρετήσει.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, IRINIPLK