“Εξαιρετική εμπειρία!”

Λάιμ bistro
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Εκπληκτικο φαγητο και πολυ νοστιμο!
Επίσης είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί και υπάρχει ένα ζεστό κλίμα και καλή ατμόσφαιρα!
Το συστήνω Το συστήνω 1000%

Ευχαριστούμε, SotMor

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό και ζεστό περιβάλλον.... 100% vegan menu και με τρομερές και ιδιαίτερες ιδέες !!! Όποιος είναι vegan πρέπει να δοκιμάσει όπως και δηποτε !!!! Επίσης αν πάτε βράδυ πιειτε και ένα κοκτέιλ ! Να κλείσει η βραδιά όμορφα !!!

Ευχαριστούμε, alex9421
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είσαι δεν είσαι vegan πρέπει να δοκιμάσεις τις δημιουργίες της Σεφ και της ομάδας της!Από π να ξεκινήσω.... Όλα ηταν ένα κ ένα και οι γεύσεις σίγουρα θα σε κάνουν να κοιτάξεις τον απέναντι σ με γουρλωμένα μάτια και να πεις "ΟΥΑΟΥ!!!".Ο γύρος μανιτατιου!? Το Hot but not dog!? Το bao bun!? Το ριζότο με καστανο ρυζι!?! ...και άλλα πολλά!!! Το ένα καλύτερο από το άλλο.!!!Και σίγουρα θα συνεχίσεις αυτή την εγκεφαλική διαστροφή με ένα γλυκό π το τρως με ευχαρίστηση όχι μόνο επειδή είναι γευστικοτατο, αλλά και επειδή είναι φτιαγμένο με πρώτες ύλες οι οποίες κάνουν καλό στην υγεία σ που είναι το παν! Σίγουρα θα ξανά βρεθούμε σε αυτό το εστιατόριο για να τα δοκιμάσουμε όλα!!! Συγχαρητήρια!!

Ευχαριστούμε, Edinburgh_MG
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2020

Μπορεί να ήταν κάπως υψηλός ο λογαριασμός, αλλά η αλήθεια είναι πως δοκιμάσαμε τα πάντα!Πήραμε μπέργκερ οσπρίων με γλυκοπατάτα και τσένταρ γλυκοπατάτας, ψωμάκια με λάδι και ρίγανη, γύρο μανιταριού, ριζότο, ραβιόλι με ροδάκινο και φύκι. Ήταν όλα νόστιμα και ιδιαίτερα. Δοκιμάσαμε επίσης τα επιδόρπια: Cheesecake με μια ωραία και χαρακτηριστική γεύση καρύδας και μπανόφι. Δεν υπήρξε κάτι που δεν μου άρεσε. Η καλύτερη ωστόσο εντύπωσή μου, προέκυψε από την απίστευτη ευγένεια του προσωπικού. Μας εξυπηρέτησε μία άψογη επαγγε΄λματίας καστανή με σγουρά μαλλιά, δεκτική και πρόσχαρη, ενώ ευγενέστατα μας πλησίασε και η σεφ Ντέμυ Γεωργίου, ώστε να μας ρωτήσει αν είμαστε απολύτως ικανοποιημένοι. Είναι θετικές οι εντυπώσεις μου. Ήμασταν μία παρέα τεσσάρων ατόμων. Όχι χορτοφάγων. Απλώς, θέλαμε να δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό. Περάσαμε μία ωραία βραδιά και θα ξαναπήγαινα στο μέλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Seaside755409
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020

Το φαγήτο ειλικρινά ήταν χάλια και άθλιο, δεν τρώγεται, ξέρασα, έπρεπε να είχαμε σηκωθεί και να φύγουμε. Δεν είναι εκατό τοις εκατό vegan, χωρίς γλουτένη και ζάχαρη έχει πέσει μεγάλη κοροιδία και παπάτζα. Δεν πρόκειται να ξανά πάω εγώ και η παρέα μου. Δεν συνιστώ σε vegeterian και vegan το συγκεκριμένο εστιατόριο, υπάρχουν vegan 100 τοις εκατό εστιατόρια παράδειγμα στην Γλυφάδα και τρως υπέροχο φαγητό. Μακριά παιδιά και χάλια το στομάχι και άδειασε η τσέπη μας είναι πανάκριβο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
6  Ευχαριστούμε, zioth90

Λάιμ bistro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάιμ bistro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!