“Απολυτη χαλαρωση”
Κριτική για: Polis Hammam

Polis Hammam
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Στο Polis Hammam είμαστε περήφανοι που διατηρήσαμε την ατμόσφαιρα και το περιβάλλον ενός Αυθεντικού Παραδοσιακού Χαμάμ. Εμπιστευτείτε την ευεξία σας στους άριστα εκπαιδευμένους θεραπευτές μας και βιώστε την Αυθεντική Παραδοσιακή Λουτρική Περιποίησης σε συνδυασμό με εξαιρετικά μασάζ, θεραπείες προσώπου και σώματος.
Χρήσιμες πληροφορίες: Μπάνιο, Σκάλες/Ανελκυστήρας, Ερμάρια/Αποθήκευση, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χωρος προσεγμενος πεντακαθαρος
Οι θεραπευτες ολοι τους πολυ καλα παιδια και επαγγελματιες σε αυτο που κανουν
Η κυρια στη ρεσεψιον δεν ξερω τι ζορι τραβαει παρατερη εκει μεσα και αγενεστατη

13  Ευχαριστούμε, Dimitra S
Ο/η Polis H, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Απριλίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για εμάς.
Λυπούμαστε πολύ για την κυρία της ρεσεψιόν που αναφέρετε, θα ήταν πολύ χρήσιμο να γνωρίζαμε σε ποια συνεργάτη μας αναφέρεστε και το τι προέκυψε. Μπορείτε να στείλετε κάποιο μήνυμα αν θέλετε στην ηλεκτρονική διεύθυνση του καταστήματός μας contact.ath@polis-hammam.gr
Ως ανθρωποκεντρική επιχείρηση στηριζόμαστε σε ανθρώπους.Δεν θα θέλαμε να μας κρίνετε αποκλειστικά από το ίσως λάθος ενός μόνο στελέχους
Η Πολιτική μας είναι πελατοκεντρική με βασικό στοιχείο τον πελάτη.
Η αποδοχή από την ευρύτερη αγορά μας ΄΄ γεμίζει ΄΄ με δύναμη να συνεχίσουμε και να ανεβάζουμε μόνιμα το profile των υπηρεσιών μας.
Οι κριτικές που λαμβάνουμε σε σχέση με το προσωπικό μας είναι πάντα άριστες.
Ευχαριστούμε και πάλι και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναπροσφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικές υπηρεσίες. Προσεγμένος χώρος. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένη από τον επαγγελματισμό του προσωπικού. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

3  Ευχαριστούμε, giannis O
Ο/η Polis H, Manager του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το χώρο ανλημερα του Αγίου Βλεντίνου.. ήταν μια απολαυστική εμπειρία τόσο απο θέμα υγιεινής και καθαριότητας του χώρου όσο και απο τον επαγγελματισμό των ανθρώπων.. τέλειο μασαζ χαμάμ σχεδόν εφάμιλλο των τουρκικων μην πω και λίγο καλύτερο!!! Α Και λόγω της ημέρας έδιναν και δωράκια.. θα ξαναπάμε αμεσα!!

1  Ευχαριστούμε, Veltiston
Ο/η Polis H, Manager του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλιά σας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε το καλύτερο σε όλους τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσαν τα δώρα μας!

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Μειναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Το προσωπικό κανει άψογα τη δουλειά του. Το περιβάλλον ειναι ακριβώς αυτο που χρειάζεσαι για να χαλαρώσεις. Συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Vbeze
Ο/η Polis H, Manager του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Ηταν η πρωτη επισκεψη σε hammam και σιγουρα οχι η τελευταια! Το προσωπικο πολυ φιλικο και εξυπηρετικο.Επιλεξαμε το πασα χαμαμ και στη συνεχεια χαλαρωτικο μασαζ.Το περιβαλλον και η μουσικη σε ταξιδευουν στην ανατολη και η παραμονη στο χαμαμ δεν θες να τελειωσει με τιποτα! Συντομα θα το ξαναεπισκευτουμε!

1  Ευχαριστούμε, nikoscdro

Polis Hammam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Polis Hammam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!