Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Μαγειααα!

Ένα μαγευτικό ταξίδι χαλάρωσης και ευεξίας! Αξίζει να το δοκιμάσετε,είναι μοναδική εμπειρία... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε σήμερα
LightandSoul
μέσω κινητής συσκευής
Καταπληκτική Ατμόσφαιρα

Ένας πανέμορφος και καθαρός χώρος στο κέντρο της Αθήνας. Ευγενικό, χαμογελαστό προσωπικό και άμεση... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
xandra_explorer

Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ενδιαφέρον χώρος, υπέροχο κτίριο, στην καρδιά της πόλης.
Θερμή υποδοχή και καθοδήγηση. Ευγενικό προσωπικό, σχετικά άπειρο με την όλη φιλοσοφία του χαμάμ, αλλά στα μείον το γεγονός ότι το μασάζ προσφέρθηκε από γυναίκα σε άντρα. Ακόμα και αν είχε όλη την καλή διάθεση η θεραπεύτρια της ήταν πολύ δύσκολο να εφαρμόσει την σωστή πίεση και δύναμη στο μασάζ και η τελική αίσθηση ένα απλό πλύσιμο και μακριά από το αίσθημα χαλάρωσης που αναζητάς.
Κρίμα που η Κωνσταντινούπολη παραμένει μονοδρονος για να απολαύσει κανείς σωστό χαμαμ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, konstantinosf122
Ο/η Polis H, Ιδιοκτήτης του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ Κωνσταντίνε,
Χαιρόμαστε που σας άρεσε η αισθητική του χώρου και η εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Το Polis Hammam είναι ένα παραδοσιακό αυθεντικό χαμάμ προσαρμοσμένο στον δυτικό τρόπο ζωής για το λόγο αυτό είναι μικτό οπότε είναι φυσιολογικό οι υπηρεσίες να προσφέρονται από το αντίθετο φύλλο. Εάν όμως υπάρχει προτίμηση στο φύλλο του θεραπευτή, μπορείτε να ενημερώσετε τη ρεσεψιόν όταν κλείνετε το ραντεβού σας και θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας. Επίσης, όλοι οι θεραπευτές μας είναι εκπαιδευμένοι να ακολουθούν το ίδιο πρωτόκολλο με μια μέση πίεση ώστε να είναι αποδεκτή από την πλειοψηφία των επισκεπτών μας. Σε περίπτωση που κάποιος επιθυμεί μεγαλύτερης έντασης ή ηπιότερο μασάζ, μπορεί να ενημερώσει τον θεραπευτή να προσαρμόσει την πίεση στις προτιμήσεις του. Και πραγματικά θα διαπιστώσετε πως η πίεση και η ένταση μιας συνεδρίας δεν έχει να κάνει από το φύλλο του θεραπευτή αλλά από την τεχνική του. Έχουν αναλάβει συνεργάτες γυναίκες, άνδρες πελάτες μας και πραγματικά τους εξέπληξε η δύναμη που εφήρμοσαν. Φυσικά όλα στα μέτρα του δυνατού και του επιτρεπτού.

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αν έχεις ανάγκη από μια μέρα πραγματικής χαλάρωσης και ξεκούρασης , το polis Hamam είναι η λύση. ... Ζεν περιβάλλον καθαρό και προσεγμένο. Δεν θα δυσαρεστηθεις...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, IFIGENIA P
Ο/η Polis H, Ιδιοκτήτης του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και τη σύσταση σας στους υπόλοιπους ταξιδιώτες. Μας ικανοποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και μείνατε πολύ ευχαριστημένοι. Αυτό είναι η δική μας ανταμοιβή! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Χώρος πού διακρίνεται για την καλαισθησια του και για την ευγένεια του προσωπικού. Εξαιρετικες υπηρεσίες πού σε κανουν να δραπετευεις απο την καθημερινότητα και σε βοηθούν να αναζωογονηθεις ψυχικά και σωματικά. Σε κεντρικό σημείο που κάνει εύκολη την πρόσβαση.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ευχαριστούμε, aspassiadr
Ο/η Polis H, Ιδιοκτήτης του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλια σας και το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τους υπόλοιπους ταξιδιώτες. Χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας, απολαύσατε τις υπηρεσίες που επιλέξατε, ξεχωρίσατε την αισθητική του χώρου και την ευγένεια του προσωπικού μας. Αυτή είναι η δική μας ανταμοιβή! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον, εξαιρετική εξυπηρέτηση και χαμηλές τιμές σε σχέση με την υψηλή ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
1  Ευχαριστούμε, olamadara

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλια σας και το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τους υπόλοιπους ταξιδιώτες. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και μείνατε πολύ ευχαριστημένοι. Είναι η δική μας ανταμοιβή! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος καταπληκτικός,το ίδιο και το προσωπικό.
Δεν μου άρεσε το <φακελάκι> που σου δίνουν για το φιλοδώρημα στους
μασέρ.Δεν είναι ωραίο την ώρα που φεύγεις να κάθονται μπροστά σου και να περιμένουν να βγάλεις το πορτοφόλι.Είναι κάπως αμήχανη στιγμή,αν θέλω θα δώσω χωρίς να μου το υποδεικνύει κανένας.

1  Ευχαριστούμε, Jet547013
Ο/η Polis H, Ιδιοκτήτης του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και τα καλοπροαίρετα σχόλιά σας. Η γνώμη σας για τις υπηρεσίες μας, τον χώρο και το προσωπικό είναι πολύ σημαντική και χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Σχετικά με το φιλοδώρημα που αναφέρετε είναι προαιρετικό και όχι υποχρεωτικό,η καταβολή του είναι προαιρετική ή και συµπτωµατική, καθώς περιέχει το στοιχείο της χαριστικής πράξης. Συνδεδεμένο με την επιβράβευση της προσφοράς του εργαζόμενου! Το φακελάκι διευκολύνει για το επιθυμητό φιλοδωρήμα. Το προσωπικό είναι πάντα δίπλα σας για να εξυπηρετήσει και να σας παρέχει οποιαδήποτε πληροφορία χρειαστείτε. Γι αυτό και μόνο το λόγο. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.