“πραγματικά ινδικό!”

Namaste Indian Restaurant
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2017

Είναι σίγουρα το καλύτερο ινδικό εστιατόριο της πόλης, από τότε που έκλεισε το pak indian. Έχουμε πάει δύο φορές και είμαστε ενθουσιασμένοι. Έχουμε ταξιδέψει στην Ινδία και μαγειρεύουμε ινδικά πιάτα, πρόκειται για μια από τις αγαπημένες μας κουζίνες. Στο namaste, οι γεύσεις είναι αυθεντικές, σου σερβίρουν αυτό ακριβώς που θα ζητήσεις και τα υλικά έχουν δέσει μεταξύ τους. Οι μερίδες είναι χορταστικές και το κόκκινο κρασί τους είναι πολύ καλό. Αν σας αρέσουν οι καυτερές γεύσεις ζητήστε το, δεν θα απογοητευθείτε.
Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό, φιλικό και ευχάριστο και είναι από την Ινδία! Η εξυπηρέτηση άψογη. Ο χώρος είναι μικρός αλλά ευχάριστος και οι τιμές λογικές. Βρίσκεται σε μια από τις ομορφότερες γειτονιές της Αθήνας.
Ανυπομονώ να ξαναπάμε.!

2  Ευχαριστούμε, Effi Z

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη με κράτηση στον εξωτερικό χωρο .Πολυ νόστιμο φαγητο ,πολυ καλό σέρβις λογικές τιμες ! Για ακόμη μια φορα μείναμε ευχαριστημένοι

Ευχαριστούμε, Sakis K
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά πιάτα με καθαρές γεύσεις, χωρίς τη συνήθη λαδιλα και βαριά γεύση των εν Ελλάδι ινδικων εστιατορίων! Στα συν η ανοιχτή κουζίνα που σου επιτρέπει να δεις πως ετοιμάζεται το φαγητό και δε σου αφήνει αμφιβολίες για την καθαριότητα! Τιμές φυσιολογικές, 10-15 ευρώ το άτομο! Θα το ξαναεπισκεφτω.

1  Ευχαριστούμε, nikthegreek_80
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κάνει κράτηση για Παρασκευή βράδυ,και αποδείχτηκε σωστό γιατί το μαγαζί ηταν σχεδόν γεμάτο.Όμως την ώρα που πήγαμε εμείς ήρθε και μια παρέα 7-8 ατόμων η οποία αρκούσε για να αποσυντονήσει το προσωπικό.Άργησαν να μας φέρουν τους καταλόγους,δεν μας έφεραν ποτέ το ορεκτικό καλωσορίσματος και γενικά ειχαν χάσει τον ρυθμό τους.Το φαγητό βέβαια ήταν πολύ καλό.

1  Ευχαριστούμε, Αναστασία Μ
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2017

πρωτη φορα δοκιμασα ινδικο φαγητο και μου αρεσε πολυ!ομορφος χωρος πολυ προσεγμενος!!!το προτεινω!!!

Ευχαριστούμε, meniamenel

Namaste Indian Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Namaste Indian Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!