“Η επιτομή των pancakes...”
Κριτική για: Εστρέγια Άθενς

Εστρέγια Άθενς
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα pancake στην Αθήνα... τρομερή η κοπέλα στην είσοδο κανει τα παντα να εξυπηρετήσει .. αξίζει αν υπαρχει καποιος που δεν εχει παει νσ το επισκεφθεί.

Ευχαριστούμε, Dimitris F

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα αγαπημένα και καλύτερα brunch spots στην Αθήνα.Μεγαλη ποικιλία σε pancakes (γλυκά κ αλμυρά),waffles,bagels,sandwiches,smoothies και το πολυαγαπημένο μπουγατσαν!Πολυ καλές τιμές και μεγάλες μερίδες!(Στα αρνητικά η αναμονή)
Πολύ καλο value for money επιβάλλεται επίσκεψη!

1  Ευχαριστούμε, Vasileia S
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Ενα μαγαζι,που θα συναντήσεις παντα πολυ κόσμο να γευματίζει κι ευτυχως σταθήκαμε τυχεροί και δεν περιμέναμε καθόλου να κάτσουμε.Επισης,αν κι εχω διαβάσει αρκετά σχόλια σχετικά με το σέρβις,σε εμάς ευτυχως άφησε πολυ καλες εντυπώσεις μιας και ηταν γρήγοροι κι εξυπηρετικοί.Απο τα πιατα που δοκιμασαμε,σίγουρα ξεχωρίζει το μπουγάτσαν και τα pancakes με σοκολάτα,μεγάλα σε μερίδα και πεντανόστιμα.Τα αλμυρά pancakes με cheddar και γαλοπούλα που δοκίμασα,δεν με ενθουσίασαν γι αυτο και προτείνω τις γλυκές επιλογές τους.

1  Ευχαριστούμε, Κατερινα Θ
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το φαγητό ήταν εξαιρετικό ο ένας σερβιτόρος ήταν πολύ αγενής και ενώ παίζαμε με την τράπουλα ήρθε και μας είπε ότι απαγορεύεται να παίζουμε χαρτιά και μάλιστα μας ειρωνεύτηκε και μας είπε ότι το μαγαζί δεν είναι κανένα καφενείο. Είναι κρίμα ένα τόσο όμορφο μαγαζί με τόσο καλό φαγητό να έχει τόσο αγενές προσωπικό. Πραγματικά κρίμα!

3  Ευχαριστούμε, Niki M
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος,εξυπηρετικό προσωπικό,και νόστιμα γλυκά.Αν και έχει πολύ κόσμο η εξυπηρέτησή μας ήταν άμεση.

Ευχαριστούμε, Ευθυμης Σ

Εστρέγια Άθενς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εστρέγια Άθενς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!