“Ένα τίμιο Κρητικό Εστιατόριο”

Χοχλιός Κρητικό Κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ο Χοχλιός είναι μία είσοδος στη Νέα Ιωνία που έχει αναβαθμίσει την έξοδο στην πόλη μας! Είναι παραδοσιακό Κρητικό Εστιατόριο με ωραίες γεύσεις και με ζωντανή μουσική. Οι τιμές του είναι λογικές και το service είναι ευγενικό και γρήγορο. Παραδοσιακές Κρητικές γεύσεις και πιάτα που θα σου θυμίσουν το όμορφο νησί μας, την Κρήτη. Αξίζει να το επισκεφθείτε!

1  Ευχαριστούμε, dimidour

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Πηγαμε μια μεγαλη παρεα Κυριακη μεσιμερη για μια κοινωνικη εκδηλωση .Μασ φερανε πολλα ορεκτικα που ολα ηταν ομορφα,ξεχωρισα τη φαβα το γαμοπυλαφο τα ντολμαδακια το κρασι ροζε πολυ καλο .Η ζωντανη μουσικη καλη

1  Ευχαριστούμε, dami1966
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολυ ευχαριστη εμπειρια εζησα με την οικογενεια μου στον Χοχλιο στο νεο Ηρακλειο
Ο χωρος ζεστος και χωρις διακοσμητικες υπερβολες , στα πλαισια του "δηθεν" προσωπικο με ειλικρινη ευγενεια και φιλικοτητα , τα δε φαγητα , προσπαθησαμε φιλοτιμα να βρουμε " μειον "αλλα...δεν , το δε κρασι (μαρουβάς) υψηλων προδιαγραφων για χυμα .
Ανεπιφυλακτη προταση για ευχαριστη εξοδο .

1  Ευχαριστούμε, George Z
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος,φιλικός και καθαρός χώρος!καλο κρητικό φαγητό αλλά και ψητά-της ώρας για όλους!!μουσική αν και δεν ειμαι από Κρήτη μου άρεσε και μας διασκέδασε!τρομερη εντύπωση μου έκανε η ταχύτητα του προσωπικού σε όλα!

2  Ευχαριστούμε, antonisae86
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κρητικές γεύσεις αυθεντικές κρασί και ρακί από το νησί. Ευγενικο και χαμογελαστό προσωπικό. Υπέροχο.

1  Ευχαριστούμε, manolo t

Χοχλιός Κρητικό Κουζίνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Ηράκλειο, Αττική

Χοχλιός Κρητικό Κουζίνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!