“Απαράδεκτο!Σοκ!Επικίνδυνο για την υγεία!”

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα Σιγάλας
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Πέρασα από πλατιά Μοναστηράκι για να πάρω φαγητά πακέτο, 1το από ολα πλήρωσα και μετα ξεκίνησαν να φτιάξουν φαγητά. Δεν πρόσεξα πως φτιάχνουν πίτα γατί δεν μπορεί να περάσει από μυαλό μου ότι ο ψήστης δεν φοράει γάντια. Όμως ήμουνα τυχερή ότι μετά από εμένα εφταξε άλλη μια με γυμνά χέρια, έπιασε την πίτα χωρίς γάντια. Τούς ειπα ότι είναι απαράδεκτο και η απάντηση ήταν ότι βάζουν αντισηπτικό στα χέρια. Έπαθα πραγματικό σοκ από αυτά που είδα και άκουσα. Ζήτησα λεφτά πίσω και ακύρωση παραγγελίας μου αλλα μου είπαν ότι να φτιάχνουν καινούρια πίτα για εμενα με τα γάντια. Τελικά έφυγα χωρίς λεφτά και φαγητά βέβαια. Δεν έχουν κάνει επιστροφή χρημάτων.
Πιο πολύ άσχημη κατάσταση δεν εχω ξαναζήσει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Faget25

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και δεν προτιμώ τα σουβλάκια , δεν μπορώ να μην περάσω για ένα κεμπάπ από τον Μπαϊρακτάρη. Η μυρωδιά του μου σπαει τη μυτη κάθε φορά ππυ περνάω από το Μοναστηράκι

1  Ευχαριστούμε, criticsang
Ο/η bairaktarisdm, Ιδιοκτήτης του Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα Σιγάλας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας πολύ σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

μεγαλες μεριδες γευστικες αλλα για μενα πολυ λαδι και παρα πολυ αλατι.ισως φταιω εγω που δεν τρωω αλατι αλλα γενικα βαρυ το φαγητο εως το βραδυ τι ενιωθα και εφαγα 14:00 με 15:00.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Athas21
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παιδιά πραγματικά απαράδεκτη συμπεριφορά μόνο και μόνο επειδή θέλαμε να πληρώσουμε χωριστά,η σερβιτόρα δεν ήξερε μαθηματικά μας πέταξε την απόδειξη να κάνουμε την πρόσθεση μόνοι μας και επίσης ο αλλος σερβιτορος ήρθε και μας την είπε ότι δεν γίνεται να πληρώσουμε χωριστά εννο έχουμε πληρώσει χωριστά ολες τις φορες που έχουμε παει εκεί πραγματικά τι να πεις; και επίσης μας είχαν κάνει δυο λαθοι είδη στην παραγγελια μας είναι κρίμα για την συμπεριφορά του προσωπικού να πέρνει η μπάλα και το εστιατόριο αλλά τι να κάνουμε αυτός κρατάει αυτά τα άτομα.....το φαγητό ήταν μέτριο δεν είχε σώος αυτα γενικά χάλια μαύρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, IDKOLOKOTSAS
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οποτε παω Αθηνα πηγαινω στου μπαιρακταρη γιατι υπαρχει ωραια μουσικη , οι μεριδες ειναι μεγαλες , υπαρχει ωραια πλατεια εξω που μπορεις να καθησεις και οι τιμες ειναι λογικες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, takis c

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα Σιγάλας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα Σιγάλας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα