Tripadvisor

Κλείστε τραπέζι
Νο 1.173 από 3.157 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Κάτω Πετράλωνα
Γειτονιά: Κάτω Πετράλωνα

Ωραίο περιβάλλον σε ένα παλιό δύχωρο σπίτι των Κάτω Πετραλώνων . Καλές γεύσεις , επιλέξαμε κρεαρικά ,αλλά η έκπληξη ήταν εκτός καταλόγου, πρόταση από το σερβιτόρο που μας είδε & φαγανούς .....το κότσι ......που έλιωνε .....Ευγενικό προσωπικό & καθαρό μαγαζί .... μπράβο συνεχίστε έτσι ...το χρειάζεται η γειτονιά ......

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Damaskinou
Ο/η D8996YZbillk, Owner του Πετραλώνι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε για τη κριτική σας κ. Ελένη και χαιρόμαστε που περάσατε καλά στο χώρο μας! Η άρτια εξυπηρέτηση των πελατών μας και η ανώτερη ποιότητα των πιάτων, μάς χαρακτηρίζει!
Παρ' όλα αυτά θα θέλαμε να μας επισημάνετε τυχόν αστοχίες μας, καθότι η βαθμολογία σας είναι μέτρια στο χαρακτηρισμό της! Ευχαριστούμε πολύ!

Επισκέφτηκα το Σάββατο το μαγαζί, ήταν υπέροχο, καλό φαγητό, τίμιες τιμές, ωραία μουσική live διακριτική, όπως μου αρέσει.
Εύγε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, EmmanouelaT6

Χαιρόμαστε για το χρόνο σας και την κριτική σας Emmanouela T, καθώς και για το ότι περάσατε καλά κατά την επίσκεψή σας στο χώρο μας! Σας περιμένουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία ποιότητα και καλές τιμές.
Η εξυπηρέτηση είναι άλλο ένα σύν για το μαγαζί.
Και ενίοτε ζωντανή μουσική!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 569makisd
Ο/η VASILEIOS S, Owner του Πετραλώνι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε για τη κριτική! Ο συνδυασμός ποιότητα και καλές τιμές σεβόμενοι πάντα τους πελάτες μας, είναι από τα εκείνα τα στοιχεία που προσπαθούμε να διατηρήσουμε όλα αυτά τα χρόνια. Μπορείτε επίσης να δοκιμάσετε και τα θαλασσινά πιάτα μας σε προσφορά -20% κάθε Τρίτη έως Πέμπτη. Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστό περιβάλλον .ευγενικό προσωπικό.νοστιμοι μεζέδες και καλές τιμές.σιγουρα θα το επισκεφτούμε παλι

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Sbk1234

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και το χρόνο σας να μας αφήσετε τη θετική κριτική σας! Καθημερινά προσπαθούμε να σας ικανοποιούμε βάζοντας το 100% ώστε να δημιουργήσουμε το καλύτερο περιβάλλον για εσάς και όσους αγαπάτε!
Το σέρβις και η άριστη ποιότητα των πιάτων μας είναι βασική προϋπόθεση για εμάς!
Σας προσκαλούμε να δοκιμάσετε και τις θαλασσινές νοστιμιές του μενού μας σε προσφορά -20% κάθε Τρίτη έως Πέμπτη.

Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2019

Ένα πολύ καλό μεζεδοπωλείο όπου μπορείς να απολαύσεις το γεύμα σου ακούγοντας ελληνικές μουσικές επιλογές. Γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ φιλικό το προσωπικό. Οι μερίδες ικανοποιητικές σε μέγεθος, αναλογούν στην τιμή. Είχαμε πάει με έκπτωση του e-table διαφορετικά θα είχαμε κέρασμα γλυκό. Αξίζει να το επισκεφτεί κανείς με μικρή ή και μεγάλη παρέα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kikakate
Ο/η VASILEIOS S, Owner του Πετραλώνι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Νοεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για τη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μας επισκεφθήκατε καθώς και τα καλά σας λόγια αναφορικά με το σέρβις μας!
Κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε συνεχώς ώστε να δημιουργήσουμε μια ζεστή και ταυτόχρονα ανάλαφρη ατμόσφαιρα για τους πελάτες μας που συνδυάζεται κατάλληλα με τις γευστικές επιλογές
του μενού μας!
Θα χαρούμε να σας ξανα δούμε σύντομα κοντά μας!

Πετραλώνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πετραλώνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!