TripAdvisor
Αθήνα
Αναζήτηση

“Εξαιρετική επιλογή ευγενέστατο προσωπικό!!!!!!!!!!”

Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2019

Σάββατο βράδυ, όμορφη ταράτσα με θέα , θαυμάσια ζυμαρικά και ευγενέστατο προσωπικό με ενέργεια και πολύ καλή διάθεση.
ευχαριστούμε Επτά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, gr12222
Ο/η epta7, Manager του Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θελαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε με τόσο όμορφα λόγια την εμπειρία σας κοντά μας.
Τα θερμά σας σχόλια αναφορικά τόσο με το επίπεδο της εξυπηρέτησης που παρέχεται από την ομάδα μας, όσο και για τις γαστρονομικές προτάσεις του chef μας δεν μπορούν παρά να μας κάνουν ιδιαίτερα χαρούμενους και να μας δίνουν την ώθηση να βελτιωνόμαστε διαρκώς προκειμένου να σας παρέχουμε μια αξέχαστη εμπειρία διασκέδασης στην καρδιά της Αθήνας, με θέα την μαγευτική Ακρόπολη.
Σας ευχαριστούμε που μας προτείνετε στους αναγνώστες του Tripadvisor και θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2019

Υπερβολικά ακριβό γι'αυτο που σου δίνει. Πολλές αστοχίες στο μενού, είχε πολλές ελλείψεις σε φαγητό /γλυκό και σε κρασια, ενώ ήταν Σάββατο βράδυ. Επιπλέον, δεν ήταν ενημερωμένοι οι σερβιτόροι για όσα δεν είχαν.
Το φαγητό ήταν καλό, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο για τα λεφτά που πληρώνει κανείς.
Ως προς τη θέα, υπάρχουν σαφώς καλύτερες επιλογές σε ταράτσες, καθώς η Ακρόπολη δεν φαίνεται γιατί είναι πλάι. Μόνο το Αστεροσκοπειο φαίνεται πιο μακριά αλλά μεσολαβούν διαφορα παλιά σπίτια.

Γενικά σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί τα λεφτά του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mvo2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε τα σχόλιά σας.
Λυπούμαστε πολύ που η επίσκεψή σας στο εστιατόριο Επτα 7 δεν κατάφερε να ανταποκριθεί στις προσδοκίες σας. Ωστόσο τα σχόλιά σας αναφορικά τόσο με το επίπεδο των γαστρονομικών προτάσεων που συμπεριλαμβάνονται στο μενού μας όσο και με τις τιμές των πιάτων μας δεν μπορούν παρά να μας κάνουν εντύπωση. Στόχος μας είναι να παρέχουμε μια ολοκληρωμένη Ιταλική γαστρονομική εμπειρία στους επισκέπτες μας, ενώ θεωρούμε ότι οι τιμές του καταλόγου μας είναι προσιτές και ανάλογες με την ποιότητα των πρώτων υλών που χρησιμοποιούμε. Εντύπωση μας προκαλούν όμως τα λόγια σας αναφορικά με το επίπεδο εξυπηρέτησης που παρέχεται από την ομάδα μας, η οποία είναι άρτια εκπαιδευμένη ώστε να βοηθά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τους επισκέπτες μας.
Επιπλέον η τοποθεσία του και η εντυπωσιακή του θέα στην Ακρόπολη αλλά και το Αστεροσκοπίο αποτελούν τα στοιχεία που ξεχωρίζουν και συμβάλλουν στην συνολική γαστρονομική εμπειρία που προσφέρουμε στην καρδιά της Αθήνας.
Σε κάθε περίπτωση λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη την κριτική σας καθώς μας βοηθά να βελτιώνουμε διαρκώς τις υπηρεσίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019

Καταπληκτική εξυπηρέτηση απο τον κύριο Μάρκο. Φανταστικός χώρος και υπέροχο φαγητό. Συνιστάται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Denisa S
Ο/η epta7, Manager του Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή Denisa S,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Epta 7 με τους αναγνώστες του Tripadvisor.
Τα θερμά σας σχόλια αναφορικά τόσο με την ατμόσφαιρα του εστιατορίου, όσο και με το επίπεδο της εξυπηρέτησης που παρέχεται από την ομάδα μας μας τιμούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να βελτιωνόμαστε διαρκώς προκειμένου να σας παρέχουμε μια ξεχωριστή γαστρονομική εμπειρία.

Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2019

Προσεγμένο περιβάλλον, άριστη εξυπηρέτηση. Στο πιο ιστορικό μέρος της Αθήνας, το Επτά έχει υπέροχη αρχιτεκτονική που επιτρέπει στον επισκέπτη να δει από κοντά τμήματα της ποικίλης στοάς της αρχαίας αγοράς. Η γλυκύτατη Αρετή, bar tender, ετοίμασε για εμάς κοκτέιλς με καπνιστό ρούμι, σαμπάνια και homemade σιρόπι ginger τα οποία απολαύσαμε στην ταράτσα με θέα την Ακρόπολη και το Αστεροσκοπείο. O χώρος είναι ιδανικός για χαλάρωση, με minimal ποιοτική διακόσμηση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Ευχαριστούμε θερμά για την ξενάγηση στον vip χώρο στο υπόγειο του εστιατορίου. Πολύ ενδιαφέρουσα και η συλλογή μπουκαλιών Dimple από τον 18ο και 19ο αιώνα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Katerina-22200

Αγαπητή Katerina-22200,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του Tripadvisor την εμπειρία σας κοντά μας.

Τα υπέροχα σχόλιά σας αναφορικά τόσο με την αισθητική του χώρου μας, όσο και με το επίπεδο των υπηρεσιών που προσφέρει η ομάδα μας, δεν μπορούν παρά να μας κάνουν περήφανους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε μια ξεχωριστή γαστρονομική εμπειρία για όλες τις αισθήσεις στους επισκέπτες μας και χαιρόμαστε πολύ που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα και σας ευχαριστούμε και πάλι για τα όμορφα λόγια σας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2019

Νόστιμο φαγητό, όμορφος χώρος! το προτείνω ανεπιφύλακτα! Δοκιμάστε τα πιάτα ημέρας! Πολύ ωραία Θέα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, teo198511

Αγαπητέ teo198511,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας.

Τα θερμά σας λόγια αναφορικά τόσο με την ατμόσφαιρα του χώρου μας, όσο και με τις γαστρονομικές προτάσεις του chef μας μας τιμούν ιδιαιτέρως. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αυθεντική Ιταλική εμπειρία στους επισκέπτες μας, στην καρδιά της Αθήνας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Restaurant Manager

Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!