TripAdvisor

Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019

Καταπληκτική εξυπηρέτηση απο τον κύριο Μάρκο. Φανταστικός χώρος και υπέροχο φαγητό. Συνιστάται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Denisa S
Ο/η epta7, Manager του Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή Denisa S,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Epta 7 με τους αναγνώστες του Tripadvisor.
Τα θερμά σας σχόλια αναφορικά τόσο με την ατμόσφαιρα του εστιατορίου, όσο και με το επίπεδο της εξυπηρέτησης που παρέχεται από την ομάδα μας μας τιμούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να βελτιωνόμαστε διαρκώς προκειμένου να σας παρέχουμε μια ξεχωριστή γαστρονομική εμπειρία.

Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2019

Προσεγμένο περιβάλλον, άριστη εξυπηρέτηση. Στο πιο ιστορικό μέρος της Αθήνας, το Επτά έχει υπέροχη αρχιτεκτονική που επιτρέπει στον επισκέπτη να δει από κοντά τμήματα της ποικίλης στοάς της αρχαίας αγοράς. Η γλυκύτατη Αρετή, bar tender, ετοίμασε για εμάς κοκτέιλς με καπνιστό ρούμι, σαμπάνια και homemade σιρόπι ginger τα οποία απολαύσαμε στην ταράτσα με θέα την Ακρόπολη και το Αστεροσκοπείο. O χώρος είναι ιδανικός για χαλάρωση, με minimal ποιοτική διακόσμηση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Ευχαριστούμε θερμά για την ξενάγηση στον vip χώρο στο υπόγειο του εστιατορίου. Πολύ ενδιαφέρουσα και η συλλογή μπουκαλιών Dimple από τον 18ο και 19ο αιώνα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Katerina-22200

Αγαπητή Katerina-22200,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του Tripadvisor την εμπειρία σας κοντά μας.

Τα υπέροχα σχόλιά σας αναφορικά τόσο με την αισθητική του χώρου μας, όσο και με το επίπεδο των υπηρεσιών που προσφέρει η ομάδα μας, δεν μπορούν παρά να μας κάνουν περήφανους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε μια ξεχωριστή γαστρονομική εμπειρία για όλες τις αισθήσεις στους επισκέπτες μας και χαιρόμαστε πολύ που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα και σας ευχαριστούμε και πάλι για τα όμορφα λόγια σας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2019

Νόστιμο φαγητό, όμορφος χώρος! το προτείνω ανεπιφύλακτα! Δοκιμάστε τα πιάτα ημέρας! Πολύ ωραία Θέα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, teo198511

Αγαπητέ teo198511,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας.

Τα θερμά σας λόγια αναφορικά τόσο με την ατμόσφαιρα του χώρου μας, όσο και με τις γαστρονομικές προτάσεις του chef μας μας τιμούν ιδιαιτέρως. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αυθεντική Ιταλική εμπειρία στους επισκέπτες μας, στην καρδιά της Αθήνας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τοποθεσία με θέα την φωτισμένη Ακρόπολη και το Αστεροσκοπείο !!! Όμορφο roof garden , άψογη εξυπηρέτηση , υπέροχες γεύσεις !!!

Καπτα Νικόλας Τ. + family ( 22/06/19 )

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
4  Ευχαριστούμε, P7167FN_

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το εστιατόριο Epta 7 και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τους αναγνώστες του Tripadvisor. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος τόσο με την τοποθεσία και την εκπληκτική θέα του εστιατορίου όσο και με τις νέες γεύσεις του ανανεωμένου μας μενού. Ο chef μας και η ομάδα του κάνουν παντα το καλύτερο για να προσφέρουν υψηλού επιπέδου υπηρεσίες στους επισκέπτες μας και είναι μεγάλη χαρά για εμάς να διαβάζουμε τόσο θερμά λόγια.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2018

ωραιο cool μαγαζακι με καλο κοσμο για καφεδακι χαλαρο ποτο. Ωραιος ο χωρος και εξωτερικα αλλα και εσωτερικα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, 769dimitrist

Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Επτά 7 Εστιατόριο Μπάρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!